فرماندار قشم خبر داد: اقدام دولت برای تامین زیر ساخت های گردشگری لارک

فرماندار شهرستان قشم گفت: لایروبی اسکله لارک به عنوان اولین اقدام دولت تدبیر و امید با دستور استاندار هرمزگان در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری در آیین دیدار وزیر کشور با مردم جزیره لارک بیان کرد: جزیره لارک علیرغم همه پتانسیل و ظرفیت های گردشگری سال ها مورد غفلت و بی مهری قرار گرفته است.

نصری اذعان کرد: البته وجود مشکلات و تنگناهای رفاهی معیشتی نتوانسته طبع بلند و روحیه رضایتمندی و وفاداری مردم لارک را تضعیف نماید.

او از غواصی، حیات وحش، ماهیگیری و قلعه پرتغالی ها به عنوان برخی از ظرفیت های گردشگری، طبیعی این آب پاره مرجاتی نام برد که هر کدام به تنهایی می تواند منطقه ای را در مسیر پیشرفت و رونق قرار دهد.

فرماندار شهرستان قشم در حضور وزیر کشور، اظهار کرد: توجه ویژه دولت تدبیر و امید به جزیره لارک در نوع خود بی نظیر و امید آفرین بوده است.

نصری گفت: رفع مشکل برق منطقه گردشگری و انجام رینگ دور جزیره از خواسته های مردم لارک است که برای برنامه های گردشگری، ایجاد اشتغال بر اساس پتانسیل های موجود و پیشرفت و رونق منطقه، لازم است.

شایان ذکر است، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دولت تدبیر و امید روز پنج شنبه در ادامه سفر به شهرستان قشم با حضور درلارک با مردم این جزیره دیدار و گفت و گو کرد.
photo_2018-02-09_08-32-51
photo_2018-02-09_01-43-45_19374
photo_2018-02-09_01-43-15_19373

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.