فرماندار قشم خبر داد: اقدام مشترک فرمانداری و منطقه آزاد برای توسعه پرورش میگو

فرماندار شهرستان قشم گفت: پرورش میگو یکی از ظرفیت های قابل اتکا برای اشتغالزایی است که اقدامات مشترکی از سوی مدیران اجرایی و سازمان منطقه آزاد برای گسترش آن در دست است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نشست مشترک با مدیر کل شیلات هرمزگان، جذب سرمایه گذار برای توسعه پرورش ماهی و میگو در این شهرستان بویژه جزیره قشم را با توجه به منابع خدادادی یکی از مهم ترین راه های اشتغالزایی و رونق کسب و کار ارزیابی کرد.

او با اشاره به رایزنی و تعامل سازنده مدیران شهرستان در سطح فرماندار و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد، تصریح کرد: این دو مجموعه کنار هم ظرفیت ارزنده ای برای فراهم ساختن مقدمات کار و کمک به سرمایه گذاری در این حوزه پر منفعت هستند که بنای کلی بر استفاده حداکثری از این فرصت به نفع پیشرفت و رفاه مردم گذاشته شده است.
فرماندار شهرستان قشم، تاکید استاندار همتی به عنوان مدیر عالی اجرایی استان را موید پیگیری ها و اقدامات انجام شده در این زمینه ذکر و بیان کرد: بکار گیری همه ظرفیت ها برای بهره گیری از پتانسیل و منابع شهرستان در جهت تولید و اشتغال مورد اهتمام ویژه کارگزاران دولت تدبیر و امید می باشد.

علیرضا نصری با بیان اینکه نیاز امروز جامعه نگاه به منابع داخلی، استقبال از سرمایه گذاران و فراهم ساختن زمینه تولید و اشتغال است از عزم مشترک جدی تمام کارگزاران دولت اعم از مدیران اجرایی و سازمان منطقه آزاد برای تحقق آن خبر داد.
نصری در ادامه به تعهد استان هرمزگان مبنی بر تولید ۳۰۷ هزار تن ماهی و میگو تا پایان برنامه ششم توسعه بر اساس این برنامه اشاره و اظهار داشت: سهم شهرستان ما تولید ۹۶ هزار تن ماهی و میگو است که پیگیری های لازم در جهت تحقق آن انجام شده است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.