فرماندار قشم خبر داد بسیج همگانی برای برپایی موکب انصارالمهدی(عج) در کربلا

فرماندار شهرستان قشم گفت: همه دستگاه‌ها در قشم برای برپایی موکب انصارالمهدی(عج) در کربلا هم‌زمان با اربعین حسینی به میدان بیایند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی هیات‌امنای موکب انصارالمهدی(عج) این شهرستان اظهار داشت: قیام عاشورا معیار الهی برای تفکیک حق از باطل در سراسر تاریخ است که به انسان کمک می‌کند تا در لحظه‌های بحرانی تصمیم‌های بزرگ را اخذ کند.
او با اشاره به اینکه تکریم شعائر برگرفته از قیام امام حسین(ع) برای جوامع اسلامی راهگشا است، افزود: تجمع اربعین، نشانه فراگیری پیام عاشورا و استقبال آزادگان دنیا فارغ از هرگونه مذهب و عقیده است و به همین دلیل است که دشمنان آزادگی و عزت انسانی از این تجمع و ارادت خودجوش مردم واهمه دارند.
فرماندار قشم تأکید کرد:  نمایندگان ادارات و نهادهای مسؤول در هماهنگی و تسهیل امور اعزام زائرین و برپایی موکب شهرستان قشم برای حضور در کربلا اهتمام جدی داشته باشند.

نصری تصریح کرد: فراهم ساختن زمینه مشارکت همه مردم، گروه‌ها و نهادها در برنامه اعزام موکب انصارالمهدی(عج) قشم به کربلا باید با دقتی تمام برنامه‌ریزی و اجرا شود.

فرماندار قشم ادامه داد: آئین‌های برگرفته از قیام عاشورا در حقیقت سند هویتی، راهبردی و معیار و میزان پویایی مسلمانان و همه آزاد اندیشان دنیا است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.