فرماندار قشم خبر داد: کمک ۴۰۰ میلیارد ریالی دولت به شهرستان قشم

فرماندار قشم گفت:یکی از مصوبات سفر هفته پیش رئیس جمهور محترم به استان، کمک صد میلیارد ریالی دولت به هر جزیره در استان هرمزگان است که بر این اساس ۴۰۰ میلیارد ریال به شهرستان قشم اختصاص می یابد.

فرماندار: کمک ۴۰۰ میلیارد ریالی دولت به شهرستان قشم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم به نقل از ایرنا علیرصا نصری روز یکشنبه در گفت و گو با این خبرگزاری افزود: دولت تدبیر و امید برنامه هدفمندی را برای محرومیت زدایی، ایجاد توسعه و رونق و آبادانی در جزایر دنبال می کند.
وی به تقویت زیر ساخت های آب و برق و طرح لایروبی اسکله لارک اشاره و تصریح کرد: دولت تلاش دارد در کنار توسعه آموزش و بهداشت، زیر ساخت های گردشگری و رفاهی را نیز به عنوان پایه های اشتغالزایی بومی در جزیره های هرمز، لارک، هنگام و قشم ارتقا دهد.
نصری ادامه داد: هر کدام از جزایر چهارگانه شهرستان قشم ظرفیت تامین نیروی کار چندین برابر جمعیت خود و همچنین پذیرش گردشگران بسیاری را دارد که نیازمند مدیریت و توزیع هدفمند اعتبارات و منابع مالی در کنار تلاش و همت مردم است.
وی اظهار داشت: استقبال مردم از سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان هرمزگان از اعتماد و علاقه مردم به خصوص جزیره نشینان به خدمتگذاران خود نشان دارد.
فرماندار قشم افزود: دولت نیز با تصویب اعتبارات به جزیره ها، عزم جدی خود را در مسیر تحول اثرگذار در زندگی ساکنان این منطقه ها نشان داد.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.