فرماندار قشم : خدمت به خانواده معظم شهدا وظایف همه مسئولین است

فرماندار قشم در آغازین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان ضمن خرسندی از این ملاقات به اهمیت توجه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران اشاره و خدمت به این عزیزان را از امور ماندگار با اجر و پاداش اخروی برشمرد.

علیرضا نصری با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت : خدمت به خانواده معظم شهدا که پشتوانه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند از وظایف مسئولین است و این خدمت سند افتخار رؤسای ادارات دولتی است.

نصری افزود: امروز اگر در امنیت و آرامش هستیم و شعائر اسلام را پاس می‌داریم و بعد از حدود چهار دهه به پیشرفت های چشمگیری رسیده‌ایم، همه به برکت خون‌ پاک شهداست و ما همواره مدیون شهدا هستیم.

وی اضافه کرد: خانواده شهدا با صبر و ایثار و استقامتی که دارند اسوه و الگو هستند و خدمت به آنها باعث تقویت روحیه ایثار و ایستادگی و مقاومت و ایجاد نشاط در بین مسئولان و مردم است.

 

فرماندار قشم بیان داشت : خانواده شهدا و ایثارگر اسوه‌هایی هستند که نه‌تنها فرزندان خویش را با رضایت تقدیم راه اسلام کردند بلکه بر داغ ایشان صبر کردند و همواره در مسیر شهدا مدافع انقلاب اسلامی هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان نیز در این دیدار یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و افزود: شهدا با خون خویش بهار آزادی را به ما ارزانی داشتند و امروز قدردانی از بازماندگان شهدا حرکتی در راستای تقدیر از سال‌ها صبر و ایثار ایشان است.

محمدرضا پاکدامن خدمت خالصانه به خانواده های شهدا را باعث دعای خیر آنها دانسته و گفت بی شک بهترین حاصل خدمت اداری در نظام مقدس جمهوری اسلامی عاقبت بخیری است.

وی  تامین اشتغال فرزندان ایثارگران، درمان جانبازان و والدین شهدا، تامین مسکن جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از مهمترین و گسترده ترین برنامه های بنیاد شهید عنوان کرد.

 

 

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.