فرماندار قشم در آئین بازگشایی مدارس: آموزش و پرورش باید مهارت و مهارت ورزی را جایگزین محفوظات کند / زنگ مهر آغاز فصل کشت و کار در مزرعه جان دانش آموزان است

فرماندار شهرستان قشم گفت: پیشرفت، توسعه و آبادانی کشور متکی به منابع انسانی است و آموزش و پرورش با در اختیار داشتن دانش آموزان نقش تعیین کننده ای در این مسیر دارد.
علیرضا نصری بیان کرد: بستر سازی برای تربیت نیروی انسانی خلاق و کار آزموده نیازمند برنامه ریزی و اجرای آموزش های عملی، کارگاهی و مهارت آموزی است.
فرماندار قشم با انتقاد از پرداختن پیش از حد به محفوظات گفت: برای تربیت نیروی انسانی که بتواند الزامات جامعه فردای کشور را تامین کند ناچار هستید بچه های امروز را از حصار محفوظات رها سازید. او به نامگذاری سالجاری به عنوان سال تولید اشتغال و اقتصاد مقاومتی اشاره و اضافه کرد: نیروی انسانی خلاق و کارورز می تواند مبحث تولید و اشتغال و اقتصاد مقاومتی را در مرحله اجرا عملی سازد. نصری تاکید کرد: برای تحقق برنامه های توسعه محور نیازمند تربیت نیروی انسانی مبتنی بر دانش و مهارت های پیشرفته هستیم. فرماندار شهرستان قشم از جان و روح کودکان به عنوان مزرعه آماده و حاصلخیزی نام برد، که می توان بهترین مفاهیم، مهارت ها و اقتضائات را در آن پرورش و برداشت کرد. فرماندار در بخشی از سخنان خود، تامین بخشی از تجهیزات آموزشی تحت عنوان کاروان مهر توسط سازمان منطقه آزاد را کار ارزنده و قابل تقدیر ذکر و خاطرنشان کرد: امسال با ۱۰ مدرسه در دست ساخت و ۶ مدرسه در دست اقدام شاهد نهضت مدرسه سازی در سطح شهرستان هستیم نصری توجه ویژه حمید رضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد به حوزه آموزش و پرورش را بسیار موثر خواند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در آئین بازگشایی مدارس به مسئله تعطیلی دانشگاه علوم پزشکی واحد قشم هم اشاره و بیان کرد: در تهران پیگیر این مسئله و انتقال دغدغه مردم و مسوولین شهرستان هستیم او گفت: در این باره مسوولین دانشگاه آزاد قشم همراه هستند و دغدغه هایی مانند؛ هیات علمی و ضرورت تامین فضای استاندارد در تهران وجود دارد که دعوتی انجام شده و با حضور آنان در قشم امیدواریم مسئله را به نفع مردم قشم به نتیجه برسانیم.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.