فرماندار قشم : در اسرع وقت ساختمان جدید مدرسه فرسوده قشم ساخته می شود

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان قشم  به ریاست علیرضا نصری فرماندار قشم  و با حضور اعضای این شورای در محل فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان قشم در این جلسه بر لزوم آمادگی همه ادارات و نهادهای شهرستان درمواجهه با بحرانهای احتمالی تاکید کرد و گفت :کوتاهی و سهل انگاری دربرنامه ریزی و مدیریت بحران معضلات غیر قابل جبرانی را در شهرستان بوجود می آورد و همه دستگاه ها باید آمادگی کاملی جهت مقابله با هرگونه بحرانی را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ؛ علیرضا نصری در این جلسه با اشاره به موضوع مدرسه فرسوده بلال حبشی شهر قشم اظهار داشت  : همه دستگاههای اجرایی موظفند نسبت به همکاری در نهضت ساخت و تعمیر مدارس که دچار مشکل شده اند اقدام نمایند و کوتاهی در این امر از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست .

نماینده عالی دولت در شهرستان قشم افزود : در اسرع وقت باید این مدرسه فرسوده تخریب و ساختمانی جدید و در شان مردم این شهر ساخته شود.

نصری با اشاره به اینکه نباید وقفه ای در امر تحصیل دانش آموزان پیش بیاید افزود : این مدرسه از امروز تعطیل و ساختمان آموزشی قدیم پیام نور در اختیار آموزش و پرورش جهت تحصیل دانش آموزان این مدرسه قرار گیرد.

براساس این گزارش علیرضا نصری ضمن قدردانی از حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و مجموعه این سازمان در همراهی و همکاری جهت رفع این مشکل بیان داشت : آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاههای اجرایی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند و با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.