فرماندار قشم: در حوزه آسیب ها ناچار ار تجدید نظر در حوزه آموزش و پیشگیری هستیم

فرماندار شهرستان قشم گفت: فراهم کردن زمینه اشتغال و بهبود زندگی مردم در کنار تجدید نظر در ارائه آموزش و پیشگیری برای کاهش آسیب های اجتماعی، نتایج بهتری را بدنبال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان افزود: شکی نیست که مسئولان با هدف خدمت و بهبود شرایط در حوزه وظایف خود تلاش می کنند اما گاهی مرور برنامه و عملکرد دستگاه متبوع می تواند روش های بهتری را برای رسیدن به مقصد پیش روی ما قرار دهد.

نصری تصریح کرد: مواد مخدر و آسیب های ناشی از آن، مسئله ای چند وجهی و مقابله با آن نیازمند داشتن ابتکار عمل و استفاده از روش های متناسب با آن می باشد.
او بیان کرد: آشنایی با انواع مواد مخدر و شیوه های توزیع از ضروریات مقابله است.

فرماندار شهرستان قشم با اشاره به نقش خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی، ادامه داد: آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های مرتبط با این نهاد، نسبت به ارائه برنامه های آموزشی متناسب و اثرگذار اهتمام بیشتری داشته باشند.

علیرضا نصری اظهار کرد: برای برونرفت از وضع موجود ناچاریم، آسیب شناسی عملکرد دستگاه ها و بروز رسانی برنامه ها را جدی بگیریم.
نصری از دستگاهای مسئول خواست در بحث پیشگیری، و در کنار آن فراهم ساختن زمینه اشتغال، کسب و کار و فعالیت های فرهنگی، ورزشی، با برنامه های کارشناسی و عملیاتی حرکت نمایند.
فرماندار قشم بر هدایت توان و ظرفیت مردم، بخصوص نوجوانان و جوانان به سمت مجاری مناسب و قابل اطمینان تاکید کرد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.