قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم: در صدد افزایش سهمیه گاز مصرفی قشم هستیم

فرماندار قشم: در صدد افزایش سهمیه گاز مصرفی قشم هستیم

فرماندار شهرستان قشم با اشاره به کمبودهای اخیر گاز مایع گفت: سهمیه گاز مصرفی شهرستان قشم با توجه به جمعیت شناور حاضر در شهرستان کافی نیست و در صدد افزایش ۳۵۰تنی سهمیه دریافتی هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری در جلسه  ستاد تنظیم بازار شهرستان، با اشاره به لزوم افزایش سهمیه گاز، اظهار داشت: پیشنهاد ما به ستاد تنظیم بازار استان با توجه به جمعیت شناور و موقعیت گردشگری شهرستان افزایش سهمیه ۶۵۰تنی حال حاضر به ۱۰۰۰ تن در ماه است.

او در ادامه ضمن تقدیر از پیگیری و هماهنگی صورت‌گرفته برای رفع مشکلات پدیدآمده در توزیع گاز خانگی، افزایش عاملان توزیع و سپردن نظارت توزیع در روستاها به شوراهای اسلامی و دهیاران را در پیشگیری از مشکلات، ضروری و مؤثر برشمرد.

فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه، دهیاران به‌عنوان مدیران محلی نقش تعیین‌کننده در ارزیابی و کنترل مسائل به‌عهده دارند از مدیرعامل شرکت مشعل گاز خواست عاملان توزیع را موظف به هماهنگی با آنان کند.
تشکیل ۸۱ فقره پرونده در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان و لزوم تشدید اقدامات بازدارنده، عدم اغماض در برخورد با متخلفان و تأکید بر رعایت نرخنامه و نظارت مستمر بر بازار از جمله نکات شایان ذکر بود.
بر اساس این خبر جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم به‌ریاست علیرضا نصری فرماندار با دستور کار ارائه گزارش اداره تعزیرات حکومتی در خصوص پرونده‌های دریافتی، گزارش مدیریت نظارت و بازرسی سازمان منطقه آزاد و مدیر عامل شرکت مشعل گاز در خصوص چگونگی توزیع گاز تشکیل گردید، گفتنی است پیش از تشکیل جلسه، علی نظری مدیرعامل شرکت مشعل گاز با حضور در دفتر فرماندار گزارشی از نحوه مدیریت مسائل اخیر پیرامون توزیع کپسول گاز خانگی و پیگیری‌های انجام‌شده در جهت پیشگیری از وقوع آن ارائه کرد.
در ماه‌های گذشته موضوع کمبود سیلندر گاز خانگی نگرانی‌هایی را در قشم در پی داشته است که براین‌اساس کمبودهای یادشده به حداقل خواهد رسید.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

بازدید فرماندار قشم از ایستگاه بازرسی و پارک و بوستان ها/ همکاری مردم قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان قشم طی بازدید مشترک با فرمانده نیروی انتظامی و شهردار شهر قشم از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *