فرماندار قشم در نخستین شورای اداری سال ۹۷: مدیران با برنامه و خلاقانه پیگیر کار باشند

فرماندار شهرستان قشم گفت: مدیران شهرستان قشم ظرف ۱۰ روز آینده طرح و برنامه‌های کاری حوزه خود را در سال پیش رو به فرمانداری ارائه نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نخستین نشست شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: همه دستگاه‌ها برای توسعه، پیشرفت و ارائه خدمت، هدفمند و با برنامه حرکت کنند.

او افزود: حضور مستمر در روستاها، پیگیری امور و انتقال مشکلات و تنگناها می‌بایست در زمان مناسب خود انجام شود.

نصری ادامه داد: انسجام و همکاری بین بخشی می تواند بسیار راهگشا و تاثیر گذار باشد.

فرماندار قشم با بیان اینکه؛ استاندار هرمزگان، تاکید ویژه‌ای بر روی تاثیرگذاری مستقیم خدمات در زندگی مردم دارد، گفت: تاکید ایشان بر همکاری همه دستگاه‌های استانی با فرمانداران بر همین اساس و برای گره‌گشایی امور مردم است.

رئیس شورای اداری شهرستان قشم در بخش دیگر از سخنان خود، ارائه گزارش کار به مردم از طریق ارتباط مستمر با رسانه‌ها را در جهت دستور حضرت امام خمینی (ره ) برای بیان خدمات و به عنوان یکی از مصوبات نخستین شورای اداری سال ۹۷ این شهرستان ذکر کرد.

نصری، سفر حدود ۵۰ درصد از گردشگران که در تعطیلات نوروزی به هرمزگان سفر کرده بودند به قشم را نشانه ظرفیت بالای گردشگری شهرستان عنوان کرد.

او از همه دستگاه‌های مسؤول که در تعطیلات نوروزی فضای مناسب پذیرایی از میهمانان نوروزی را فراهم نمودند تقدیر کرد.

فرماندار شهرستان قشم، برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در آغازین ماه‌های سال پیش، مشارکت ۹۴ درصدی مردم این شهرستان و حضور حداکثری در دیگر صحنه‌های سیاسی، اجتماعی را شایان توجه و نشانه پایبندی مردم به عهد و پیمان خود با امام ( ره ) و رهبر معظم انقلاب اسلامی برشمرد.

آغاز لایروبی اسکله جزیره لارک پس از ۲۵ سال، امضای تفاهم‌نامه با بنیاد برکت برای عمران و پیشرفت جزیره هرمز، سفر وزیر کشور به جزایر چهارگانه شهرستان و دستور ریاست جمهوری به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مبنی بر اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال به هر کدام از جزایر از دیگر سخنان فرماندار قشم در جلسه شورای اداری این شهرستان بود.

نصری در ارتباط با اعتبار اختصاص یافته در سفر ریاست جمهوری به جزایر، تصریح کرد: مقامات مسؤول محلی در کنار فرماندار پیگیر دریافت این اعتبار خواهند بود.

بر اساس این خبر، فرهنگ‌سازی، برنامه‌ریزی و گره‌گشایی از مشکلات در جهت تولید، ارتقاء کیفی و استفاده از کالای ایرانی به عنوان منشور ملی سال از دیگر سخنان فرماندار قشم در نخستین نشست شورای اداری این شهرستان بود.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.