فرماندار قشم: دستگاه‌ها در اجرای برنامه های اوقات فراغت از موازی کاری پرهیز نمایند

فرماندار شهرستان قشم گفت: هر کدام از دستگاه‌ها وظایفی دارند که برای دست‌یابی به نتیجه مطلوب، لازم است از تداخل کاری و اقدامات موازی پرهیز نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نخستین نشست کارگروه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در سال ۹۷ افزود: هماهنگی بین بخشی و برنامه‌ریزی مشارکتی، نقش مهمی در کارآیی و اثربخشی فعالیت‌ها دارد.
او ادامه داد: سه نکته کلیدی، پیش نیاز توفیق در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت است .
فرماندار قشم تصریح کرد: نیازسنجی در جهت اطلاع و جمع بندی مهم‌ترین نیازهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی مخاطبین برای اجرای برنامه‌های ضروری و جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه، تخصصی کار کردن به معنای تقسیم کار براساس تخصص و حوزه مسؤولیت، طراحی و اجرای برنامه‌های آموزشی در جهت توانمندسازی شغلی، حرفه‌آموزی و عملیاتی بار آوردن فرزندان از مهم‌ترین نکاتی است که باید مورد توجه برنامه‌نویسان و مجریان ستاد اوقات فراغت شهرستان قرار گیرد.
آگاه سازی والدین دانش‌آموزان همه مقاطع پیش از اتمام سال تحصیلی از جزئیات برنامه‌های اوقات فراغت یکی دیگر از موارد مورد تاکید نصری بود.
فرماندار قشم، همچنین بر استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد برای اطلاع‌رسانی، نیازسنجی و برگزاری کلاس‌ها تاکید کرد.

فرماندار همچنین از مسؤولان خواست نسبت به تجهیز و آماده‌سازی محیطی و رفاهی کلاس‌ها پیش از اجرا، حساسیت داشته باشند و اقدامات لازم را اعمال نمایند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.