فرماندار قشم : دست اندرکاران برگزاری انتخابات در برابر تک تک آرای مردم مسئول اند.

صبح امروز جلسه هماهنگی ستادانتخابات شهرستان با حضور بخشداران و روسای کمیته های مربوطه به ریاست فرماندار شهرستان قشم در محل فرمانداری تشکیل گردید.

 

فرماندار شهرستان قشم در این جلسه گفت : همه مسئولان به ویژه دست اندرکاران برگزاری انتخابات در برابر تک تک آرای مردم مسئول اند.

 

عزت کمال زاده با تاکید بر اهمیت برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه، همکاری ادارات و نهادهای امنیتی و انتظامی را با ستاد انتخابات بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود : ملاک عمل مسئولان، قانون است و انجام درست این وظیفه مهم نیاز به مشارکت همه نهادهای مربوطه دارد.

 

وی با اشاره به سه مرحله مهم و اساسی برگزاری انتخابات بر ضرورت فراهم کردن کلیه مقدمات سخت افزاری و نرم افزاری آن تاکید کرد و افزود: اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در قبل، حین و بعداز انتخابات از اولیت های اصلی ما می باشد.

 

کمال زاده ، با توجه به تشکیل کمیته های مختلف برگزاری انتخابات ، هماهنگی وهمدلی بیش از پیش همه مسئولان کمیته ها و دیگر اعضای آن را خواستار شد و افزود : ما وظیفه داریم تمام توان خود را در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این انتخابات و حضور حداکثری مردم بکارگیریم.

 

وی افزود : اطلاع رسانی صحیح و کار آمد و تشویق و ترغیب مردم به حضور حداکثری در پای صندوقهای رأی و مشارکت مردم زمینه ساز رشد و تعالی و پیشرفت جامعه است.

 

براساس این گزارش در آغاز این جلسه اعضای کمیته ستاد انتخابات شهرستان قشم گزارش عملکرد کمیته ها را ارائه نمودند.

 

IMG_0819 [640x480] IMG_0818 [640x480] IMG_0813 [640x480]

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.