فرماندار قشم: دهه فجر فرصتی برای آشنایی نسل جدید با دستاوردهای انقلاب اسلامی

فرماندار قشم ایام الله دهه مبارک فجر را فرصتی برای تبیین مجاهدت افرادی مانند مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران به نسل جوان عنوان کرد.

 

 

علیرضا نصری روز شنبه در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان قشم گفت: نسل جدید که این روزها به تعبیر مقام معظم رهبری در معرض تهاجم فرهنگی است، باید در مناسبت هایی مانند دهه فجر بیش از سایر گروه ها مورد توجه بوده و مسوولان با حضور در جمع مردم مسیر نورانی انقلاب اسلامی، مجاهدت و از خود گذشتگی چهره هایی مانند آیت الله هاشمی رفسنجانی را تشریح کنند.
وی افزود: شبیه خون فرهنگی در عرصه های مختلف نسل جدید را هدف قرار داده و تهدید می کند اما در واقع هدف اصلی دشمن نا امید کردن مردم از مسیر حرکت رو به پیشرفت و توسعه ایران اسلامی است و مسوولان در مقابل باید ایجاد امید به آینده را در دستور کار قرار دهند.
فرماندار قشم بیان کرد: دشمن با تحریم و ایجاد محدودیت در زمینه های مختلف به دنبال سلب امید مردم از نظام بود اما دکتر روحانی بر پایه تدبیر، با هوشمندی و دشمن شناسی در انتخابات به پیروزی رسید و اقدام هایی در دستور کار قرار داد تا دشمن نتواند مسیر پیشرفت کشور را متوقف کند.
او اضافه کرد: مردم برای برگزاری جشن ها باید پیشگام شوند و مسوولان و دستگاه ها بجای متولی باید نقش پشتیبان داشته و با اطلاع رسانی در زمینه های مختلف از جمله افتتاح پروژه های عمرانی قابل بهره برداری، طعم شیرین خدمت صادقانه را به مردم تقدیم کنند.
نصری عنوان کرد: گرچه در برخی موارد ضعف هایی نیز به چشم می خورد اما مسوولان امر باید فعالیت دستگاه های اجرایی را تشریح کرده و برنامه های دولت تدبیر و امید را اطلاع رسانی کنند تا همه اقشار به ویژه جوانان و نوجوانان در جریان خدمات صورت گرفته قرار بگیرند.
وی در ادامه گفت: دهه فجر انقلاب با رهبری امام خمینی (ره) و پایمردی آیت الله هاشمی رفسنجانی دوشادوش دیگر شخصیت های برجسته انقلاب و همراهی مردم با این نهضت به پیروزی رسید و باید خدمات کارگزاران نظام به خوبی تبیین شود.
فرماندار قشم افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان شناسنامه انقلاب شخصیتی فراجناحی بود که انقلابی ماند و انقلابی رفت و در جریان تشییع باشکوه پیکر وی، مردم قدرشناسی خود را به نمایش گذاشتند.
او عنوان کرد: امروز نیز به برکت انقلاب و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری بیشترین امنیت را در منطقه و جهان داریم؛ این مجد با پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ آغاز شد و باید برای تبیین و پاسداری از آن از همه ظرفیت ها بهره گرفته شود.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم نیز گفت: به رغم توطئه های دشمنان از زمان پیروزی انقلاب تا کنون، کشور با قدرت پیش می رود در خاورمیانه هیچ اقدامی منهای جمهوری اسلامی ایران قابل تحقق نیست که این از برکات انقلاب است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.