فرماندار قشم: دولت برای رونق اشتغال وام های صفر درصد پرداخت می کند

فرماندار قشم گفت: دولت تدبیر و امید با پرداخت وام های صفر و سه درصد در روستاها و مناطق محروم به دنبال اشتغالزایی، حل مشکل بیکاری و افزایش رونق اقتصادی است.

عزت کمال زاده روز شنبه در نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم، افزود: حل مشکل اشتغال نیازمند کار بیشتر است تا بتوان با استفاده از امکانات موجود و تسهیلات دولت، به تولید و اشتغال پایدار دست یافت.
وی افتتاح شبکه آبرسانی رمکان پس از ۱۳ سال از آغاز به کار این طرح و تامین هزینه های آن از محل اعتبارات استانی و کشوری را نوید بخش روزهای خوش برای روستاییان این شهرستان دانست.
وی با بیان اینکه مردم حق دارند از بهترین امکانات استفاده کنند، اضافه کرد: مسئولان شهرستانی با وجود کمبودها و محدودیت ها، با تمام توان به دنبال از بین بردن محرومیت ها و دستیابی به رشد و توسعه متوازن هستند.
فرماندار قشم با تاکید بر یافتن راهکاری جهت حل مشکل مسکن مهر شهروندان، افزود: جلسه های متعددی برای حل مشکل مسکن مهر قشم با وزیران، استاندار و مسئولان ارشد دولتی برگزار شده است و همگی به دنبال حل مشکلات موجود در این عرصه هستند.
وی تاکید کرد: به طور قطع اجازه نخواهیم داد منافع مردم این شهرستان به خطر بیافتد و از تمام توان برای حل مشکلات مردم استفاده می کنیم.
شهرستان قشم شامل جزایر هرمز، هنگام، لارک و قشم با یکهزار و ۷۲۵ کیلومتر مربع مساحت و حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۰ کیلومتری بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است و شامل چهار شهر قشم، درگهان، سوزا و هرمز و حدود ۷۰ روستاست.

 

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.