فرماندار قشم: دولت حساب ویژه ای برای مشارکت مردم در جهت توسعه باز کرده است

فرماندار شهرستان قشم گفت: دولت تدبیر و امید برای جذب مشارکت مردم در جهت توسعه و پیشرفت مناطق روستائی حساب ویژه ای باز کرده و معتقد است بدون مشارکت و همراهی مردم رونق، آبادانی، تولید و اشتغال محقق نمی شود.

علیرضا نصری در آئین نماز جمعه روستای کووه ای از توابع بخش مرکزی قشم با تبریک ۱۵ مهر ماه روز ملی روستا و عشایر بیان کرد: در چهار سال گذشته اقدامات مناسبی برای ایجاد زیر ساخت های عمرانی و رفاهی انجام شده، او از مردم خواست، به عرصه تولید و اشتغال ورود و به رفع معضل اشتغال کمک کنند.
نصری با یاد آوری وضعیت آب آشامیدنی تا قبل از دولت یازدهم، خاطر نشان کرد: خدمتگزاران شما در شهرستان قشم بر اساس برنامه ریزی و سیاست دولت تدبیر و امید مبنی بر رسیدگی به زندگی روستائیان و رفع مشکلات رفاهی عمرانی، توانستند شاخص آبرسانی جمعیت روستایی شهرستان را از ۳ به ۸۳ درصد ارتقا دهند.
فرماندار قشم اقدامات انجام شده در زمینه تقویت شبکه های برق رسانی و آسفالت جاده و معابر در نقاط مختلف این شهرستان را از دیگر خدمات دولت تدبیر و امید ذکر و اظهار امیدواری کرد: مردم با کمک شورا و دهیاری ها در حوزه تولید و اشتغال وارد شده و با شکل گیری عزم و انسجام ملی معضل بیکاری رفع و تولید و اشتغال کشور رونق گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم در پایان این نشست صمیمی که با حضور فرماندار و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان در جمع نمازگزاران روستای کووه ای انجام شد، تصمیماتی برای افزایش خدمت رسانی و تقویت حوزه آب، برق، طرح هادی روستا، مخابرات و زمین چمن مصنوعی گرفته شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.