فرماندار قشم: رفع تحریم ها نوید بخش روزهای خوشی در تاریخ نظام است

 

فرماندار قشم گفت: همزمان شدن ایام دهه فجر امسال با رفع تحریم ها نویدبخش روزهای خوشی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

عزت کمال زاده روز یکشنبه در نشست مشترک اعضای ستاد دهه فجر شهرستان قشم، افزود: اکنون فرصت افزایش تعاملات بین المللی فرا رسیده است و مردم پشتیبان نظام نیز با شرکت پرشور خود در جشن های پیروزی انقلاب و انتخابات پیش رو، بار دیگر برگ زرینی در دفتر انقلاب اسلامی رقم می زنند.
کمال زاده همچنین با اشاره به اهمیت برگزاری جشن های پیروزی انقلاب، اظهار کرد: برگزاری این آئین ها به خصوص در مدارس، می تواند تاثیر عمیقی در تربیت نسل های آینده ساز کشور داشته باشد.
وی با اشاره به تلاش دشمنان برای کمرنگ شدن برگزاری اینگونه جشن های انقلابی، افزود: مسئولان ایران اسلامی هر روز بر برگزاری اینگونه جشن ها مصمم تر می شوند و در این راه، برگزاری آئین ها به صورت مردمی و با حضور اقشار مختلف جامعه می تواند به افزایش کیفیت برگزاری این آئین ها منجر شود.
فرماندار قشم تاکید کرد: باید تلاش شود برنامه های دهه فجر امسال با توجه به شرایط جدید جهانی، متنوع تر و جذاب تر از سال های گذشته برگزار شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم نیز در این نشست با بیان اینکه اجرای برجام موجب پرشور شدن جشن های دهه فجر امسال می شود، گفت: همزمانی رفع تحریم های ظالمانه غرب علیه جمهوری اسلامی ایران با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، نویدبخش آینده ای روشن برای کشور است.
حجت الاسلام احمدغلامی افزود: با تدبیر دولت یازدهم، شاهد اجرای برجام و برچیده شدن تحریم ها علیه جمهوری اسلامی هستیم و روزها و ماه های آینده، نویدبخش روزهایی بهتر برای مردم خواهد بود.
وی اظهار کرد: حضور فعال مردم و مسئولان در برنامه های دهه فجر می تواند در پیشبرد اهداف و پیوستگی هر چه بیشتر دولت و ملت کمک کند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم با بیان اینکه دهه فجر سال گذشته ۲۰ جشن در مدارس این شهرستان برگزار شد، افزود: امسال با همکاری مسئولان مربوطه، جشن های دهه فجر متنوع تر و باشکوه تر از گذشته برگزار می شود.
شهرستان قشم در جنوب کشور با یکهزار و ۷۲۵ متر مربع مساحت حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت دارد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.