فرماندار قشم: روح شادی و نشاط در مدارس دمیده شود

عزت کمال زاده روزچهارشنبه  در آئین ‘زنگ مهر بازگشایی مدارس’ شهرستان قشم در شهر سوزا، افزود: بی شک تغییر در شیوه های قدیمی آموزشی و بهره گیری از روش های مختلف و جدید می تواند به تقویت بنیان های فکری دانش آموزان و ارتقاء جایگاه علمی کشور کمک شایانی کند.

وی با بیان اینکه بخشی از بازدهی درسی دانش آموزان به نحوه آموزش بازمی گردد، خواستار توجه بیشتر به شیوه های نوین آموزشی شد.
کمال زاده ادامه داد: استفاده از فناوری های نوین در مدارس یکی از نیازهای ضروری عصر حاضر به شمار می رود و برای ارتقاء استانداردهای آموزشی باید مدارس به سمت هوشمندسازی حرکت کند.
وی نقش فوق برنامه ها در شکل گیری شخصیت دانش آموزان را بسیار مهم ارزیابی و اضافه کرد: باید به این مقوله به عنوان یکی از محورترین بحث های آموزشی توجه ویژه کرد.
فرماندار قشم با بیان اینکه باید از امروز ظرفیت های دانش آموزشی کشور به سمت دستیابی به فناوری های روز جهانی هدایت شود، گفت: جوانان و نوجوانان این خطه ظرفیت های بالایی برای دستیابی به این مهم دارند و سرمایه گذاری در بخش آموزش می تواند راهکاری برای تحقق اهداف یاد شده باشد.
کمال زاده تاکید کرد: بی شک با توجه به نکات یاد شده می توان به مرحله ای دست یافت که سرمایه گذاری های منطقه را با فناوری های بومی به اجرا درآوریم.
زنگ مهر بازگشایی مدارس شهرستان قشم در شهر سوزا و با حضور نماینده وزارت آموزش و پرورش، فرماندارشهرستان قشم،معاون فرهنگی ،اجتماعی،گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم ومسئولین ادارات به صدا درآمد.

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.