فرماندار قشم: زمینه مشارکت سلیقه های مختلف در انتخابات فراهم شده است

فرماندار قشم گفت: با برنامه ریزی و حرکت در چارچوب مقررات انتخابات، زمینه همراهی و مشارکت سلیقه های مختلف در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری فراهم شده است.

عزت کمال زاده افزود: در این زمینه هیات های اجرایی و نظارت هر کدام بر اساس مقررات و با همکاری و همدلی، زمینه حضور حداکثری و گسترده مردم در انتخابات را فراهم می کنند.
وی دغدغه مجریان انتخابات را برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و با حضور تمام طیف ها و سلایق عنوان و اضافه کرد: به طور قطع در این مسیر منویات رهبر معظم انقلاب محور اصلی رویکردها است.
فرماندار قشم یادآوری کرد: بی شک این سیاست ها باعث برگزاری انتخاباتی حداکثری، گسترده و در خور شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود.
کمال زاده با بیان اینکه مشارکت مردم در پای صندوق های رای سبب رسوایی دشمنان می شود، گفت: مردم قشم با مشارکت پرشور و حداکثری خود در انتخابات ریاست جمهوری، افتخاری برای این خطه از کشورمان رقم زدند و بار دیگر با حضور پرشور و گسترده خود در انتخابات اسفند امسال، اتحاد و همدلی خود را به نمایش می گذارند.
فرماندار قشم از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی باشکوه خبر داد و گفت: در این حوزه تعامل و همکاری خوبی بین دستگاه های اجرایی و نظارتی شکل گرفته است.
کمال زاده با بیان اینکه روز شمار انتخابات ۹۴ آغاز شده است، افزود: برگزاری همایش های آموزشی و مانورهای مختلف، بر آمادگی دستگاه های اجرایی انتخابات این شهرستان افزوده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.