فرماندار قشم: ساحل نشینان قشم حافظان اصلی مرزهای آبی ایران هستند

 فرماندار شهرستان قشم گفت: از نظر دولت تدبیر و امید و نهادهای نظامی و انتظامی کشور ساحل نشینان و بومیان قشم حافظان اصلی مرزهای آبی جمهوری اسلامی ایران هستند.

عزت کمال زاده روز یکشنبه در آیین جشن انقلاب در مسجد حاجعلی روستای باسعیدو از توابع بخش شهاب قشم افزود: در تمام دوران بعد از انقلاب و بخصوص هشت سال دفاع مقدس، مردم قشم مانند مردم همه مناطق ایران در مقابل انواع فشارهای دشمنان استوار ایستادند و از خاک وطن شان و عزت خودشان دفاع کردند.

وی رسیدگی به مشکلات مردم قشم بخصوص بومیان غرب این جزیره را از اهم وظایف مسوولان دولتی و نهادهای عمومی دانست و گفت: من به نوبه خودم از اینکه تاکنون برخی از مشکلات این مردم از جمله ناهمواری و خطرناکی جاده ها و فقدان آب شرب حل نشده است از حضور این مردم شریف و بزرگوار خجالت زده هستم.

فرماندار قشم با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های استاندار هرمزگان نیز همین مشکلات بومیان قشم است، یادآور شد: گرچه دولت برای تامین اعتبارات موردنیاز برای حل این مشکلات بخاطر کاهش قیمت نفت و تحریم ها با تنگناهای جدی روبروست، اما یک عزم جدی برای حل این مشکلات یکبار برای همیشه در همه کارگزاران نظام وجود دارد.

کمال زاده در بخش دیگری از سخنان خود جذب سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری در طرح های بزرگ اشتغالزا در جزیره قشم یک ضرورت خواند و گفت: از برخی از افراد متمکن قشمی که در کشورهای دیگر سرمایه گذاری کرده اند، دعوت می کنیم در زادگاه خودشان نیز سرمایه گذاری کنند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.