قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم: سیاست دولت، ایجاد توسعه متوازن در همه مناطق است

فرماندار قشم: سیاست دولت، ایجاد توسعه متوازن در همه مناطق است

فرماندار شهرستان قشم گفت: توسعه متوازن در همه نقاط شهرستان بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید مورد توجه و پیگیری قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در جزایر پیرامونی و تحولاتی که در راستای رونق کسب و کار با تکیه بر منابع و ظرفیت های محلی در جهت بهبود و ارتقاء زندگی ساکنین رخ داده، نمونه ای از تلاش های دولت برای برخورداری همه مردم از برنامه های توسعه و پیشرفت است.

او افزود: ارتقاء روستای طبل به شهر یکی از خواسته های مردم بود که بتوان با ساختار جدید برنامه های توسعه و پیشرفت با شتاب بیشتر، دنبال گردد.

نصری، تاکید کرد: مبلمان شهری، فضای سبز، ظرفیت های گردشگری و بهره گیری از نظر و تجربه نیروهای اهل فکر و تخصص در زمینه های مختلف، مورد اهتمام قرار گیرد.

رئیس شورای اداری شهرستان قشم تصریح کرد: بی تفاوتی، عدم برنامه ریزی، فقدان کار کارشناسی و پیگیری به موقع از آسیب های مدیریتی است.

علیرضا نصری در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، مشارکت گسترده مردم در انتخابات را ضامن  امنیت و اقتدار ملی دانست.

بر اساس نظر صریح قانون، دستگاه ها و نهادها هنگام برگزاری انتخابات موظفند همه امکانات خود اعم از سخت افزاری و نیروی انسانی مورد نیاز را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.

او همچنین بیان کرد: بارش ۲۱۵ میلی لیتر باران در یک روز کم سابقه و به لطف هوشیاری مردم و تعامل همه دستگاه ها و نهادهای مستقر در شهرستان، موفق شدیم مشکلات را کنترل و کاهش دهیم.

نصری خاطر نشان کرد: بر اساس مطالعات سازمان هواشناسی، میانگین بارندگی طی ۲۵ سال اخیر، ۱۲۰ میلی لیتر در سال، اعلام شده است.

رئیس ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان قشم گفت: نیروهای سازمان منطقه آزاد، نظامی و انتظامی، شهرداری ها، دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی، هلال احمر، بنیاد مسکن، آب و برق و … با تمام توان، شبانه روز در کنار مردم قرار گرفتند و اقدامات و پیش بینی های صورت گرفته قبل از بارندگی، در کنترل سیل و مشکلات موثر بود.

او از آعاز کارهای مطالعاتی احداث دو کانال توسط سازمان منطقه آزاد و شهرداری  و سازمان منطقه آزاد خبر داد.

نصری،  ادامه داد: بازگشایی مسیر چابهار ربه عنوان یکی از محلات آسیب پذیر در دست اقدام است، نیازمند تسهیلگری امامان محترم جمعه بویژه جناب شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم هستیم.

فرماندار شهرستان قشم گفت: اگر شجره خبیثه داعش مهلت پیدا می کرد، نه تنها نامی از اسلام که از انسانیت هم باقی نمی گذاشتند و کسانی که به دیوار شکسته آمریکا تکیه داشتند، متوجه شدند که با اتکا به خدا می توان به پله های دست نیافتنی هم دست یافت.

او تصریح کرد: شهید سلیمانی با آسمانی شدنش، جان تازه ای در کالبد انقلاب اسلامی و کشورهای مسلمان جاری ساخت.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

حضور رئیس هیات بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان قشم در ستاد بخش حرا

رئیس هیات بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان قشم و روسای هیات نظارت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *