فرماندار قشم: سیاست کارگزاران دولت توسعه متوازن است

فرماندار قشم گفت: بر اساس سیاست و برنامه های دولت تدبیر و امید، توسعه متوازن همه نقاط شهرستان قشم اعم از مناطق شهری، روستایی و جزایر اقماری مورد اهتمام مدیران اجرایی قرار دارد.

نگاه همسان دولت به قشم، هرمز، هنگام و لارک،

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری پنجشنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان قشم با اظهار اینکه جزایر هرمز و لارک هم اندازه با جزیره قشم مورد توجه مسئولان دولتی قرار دارد، به جذب مشارکت بنیاد برکت و سازمان مستضعفان برای خدمت رسانی به این جزایر اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات مثبتی در هرمز انجام شده که نتایج آن در زندگی و کسب و کار ساکنین جزیره نمایان خواهد شد.

فرماندار قشم، اجرای برنامه های گردشگری، آموزش بومیان برای راه اندازی کاشانه های میهمان و لایروبی اسکله لارک برای اولین بار پس از ساخت آن را از جمله اقدامات دولت تدبیر و امید در لارک بیان کرد.

در کنار هم برای مردم،
نصری از برگزاری جشن تکمیل آبرسانی به تمام روستاهای قشم در دهه فجر خبر داد و خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری مدیران اجرایی در قشم و سازمان منطقه آزاد، تحقق مطالبه معطل مانده چندین ساله مردم را به همراه داشته و شاخص آبرسانی به جمعیت روستایی قشم از ۳ به بیش از ۹۰ درصد ارتقا یافته است.

او افزود: ۳۰۰ کیلومتر روکش آسفالت و تعریض جاده ها با مشارکت راه و شهرسازی، دهیاری ها و سازمان منطقه آزاد محفق شده است.

فرماندار قشم با بیان اینکه برق به عنوان یکی از زیر ساخت های توسعه، مورد توجه نمایندگان دولت تدبیر و امید در شهرستان قشم قرار داشته است، اضافه کرد: شاخص برق از صفر به نزدیک ۱۴۰ مگاوات رسیده و با اضافه شدن دو نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی، یکی از زیر ساخت های اساسی توسعه و پیشرفت در قشم تکمیل خواهد شد.

استفاده از همه ظرفیت ها…
نصری کلنگ زنی ۱۲ مدرسه توسط خیرین و سازمان های حمایتی، اجرای اتوبان درگهان تا فرودگاه و درگهان تا لافت و توسعه بندر بهمن توسط سازمان منطقه آزاد، ساخت چهارده سالن و زمین ورزشی توسط اداره ورزش و جوانان و بهره برداری از ۱۰ زمین فوتسال در یکسال گذشته را از جمله خدمات دولت تدبیر و امید در قشم بر شمرد.

گفتنی است: شورای اداری شهرستان قشم با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران کل استان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.