قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم: شاخص های خدمت رسانی در دولت تدبیر و امید، افزایش چشمگیر داشته است

فرماندار قشم: شاخص های خدمت رسانی در دولت تدبیر و امید، افزایش چشمگیر داشته است

فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه ۱۸۰ میلیارد تومان برای پروژه آبرسانی به روستاهای جزیره قشم، هزینه شده است، تصریح کرد: شاخص های خدمت رسانی در دولت تدبیر و امید افزایش چشمگیر داشته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری اظهار داشت: در بازدید مشترک ۵ تن از مدیران شرکت آب و فاضلاب کشور دو مشکل اساسی احصاء و اصلاح شبکه فرسوده و مدیریت توزیع آب به عنوان دو راهکار ضروری، مورد پیگیری قرار گرفت.

او افزود: کار اصلاح و نوسازی شبکه فرسوده در ۵ روستا آغاز گردیده است.

نصری خاطر نشان کرد: در حال حاضر شرکت مپنا آب ۵۰ روستا را تامین می کند.

فرماندار قشم بیان کرد: کار جانمایی و تامین زمین جهت احداث دو ابشیرینکن در غرب و شرق جزیره قشم انجام شده است، اضافه شدن این دو آبشیرینکن در یکسال آینده و کاهش مسافت توزیع آب، تاثیر زیادی در تقویت فشار آب و توزیع مناسب خواهد داشت.

او ادامه داد: تولید ۱۳۰ مگاوات برق برای اولین بار در دولت تدبیر و امید و احداث دو نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی و بهره برداری بخشی از آن تا ۱۴۰۰، علاوه بر تامین نیاز برق شهرستان و شرکت ها و کارگاه های تولیدی، امکان صدور مازاد را به مرکز استان فراهم می سازد.

علیرضا نصری ادامه داد: فعالیت ارزشمند و اثر گذاری در حوزه عمران روستایی از سال گذشته آغاز گردیده و در هفته دولت، توسط استاندار محترم همزمان آسفالت و بهسازی معابر ۲۰ روستا مورد بهره برداری قرار گرفت و عملیات اجرایی ۲۲ روستای دیگر آغاز گردیده است،

 

عملیات ساخت ۳۰ پروژه آموزشی همزمان و فعالیت گسترده ای با مشارکت خیرین، بنیاد علوی، برکت و بخش دولتی برای تکمیل پروژه های مذکور از دیگر نکات مورد اشاره فرماندار شهرستان قشم بود.

 

او از فعالیت بانوان خیر قشمی در ساخت فضای آموزشی در روستای رمکان هم یاد کرد و آن را در نوع خود قابل تحسین و شایان توجه دانست.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

فرماندار قشم : ۴۰۰ هزار ماسک بهداشتی در سطح شهرستان توزیع می‌شود. فرماندار شهرستان قشم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *