فرماندار قشم : شناسایی استعداد بچه های قشم نیازمند برنامه و پیگیری بیشتر است

فرماندار شهرستان قشم گفت: استعداد هایی در بچه های قشم وجود دارد که وظیفه ما را برای شناسایی و فراهم کردن زمینه بروز آن ها سنگین می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری اظهار کرد: درخشش فرزندان قشمی در جشنواره ها و رقابت های استانی و ملی علاوه بر افتخار و سربلندی، وظیفه ما را برای برنامه ریزی و تلاش برای فراهم کردن بستر مناسب بروز و ظهور این استعدادها بیشتر می کند.
نصری در دیدار دو دانش آموز برگزیده جشنواره کشوری سپیدار تصریح کرد: جذب دانش آموزان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از راه های مناسب برای شناسایی استعدادها و بروز خلاقیت و توانمندی آنان است. او اضافه کرد: فراهم کردن فضای آرام و بی دغدغه، برنامه ریزی، حرکت گام به گام برای کشف علائق و روحیات بچه ها و آماده کردن زمینه بروز توانمندی های کودکانه، جامعه فردای قشم را بیمه می کند. او گفت: برنامه ریزی و سرمایه گذاری برای بچه ها و شناسایی وبروز استعداد آن ها تضمین کننده جامعه فردا است.
بر اساس این خبر، فیلم مستند” قشم زادگاه خزنده باستانی؛ لاکپشت پوزه عقابی” اثر کورش سلیمانی مقدم و مهراس جابری دو دانش آموز دوره ابتدایی عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قشم آذرماه در جشنواره کشوری سپیدار برگزیده شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.