فرماندار قشم: شهادت دولتمردان صادق و مردمی نشانه حقارت و ناامیدی دشمنان بود

 فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه شهادت دولتمردان صادق و مردمی شهیدان محمدعلی رجایی و محمد جواد باهنر نشانه حقارت و نا امیدی دشمنان انقلاب بود، گفت: هر کس مورد اعتماد مردم قرار داشت و صادقانه برای رفع مشکلات کشور تلاش کرد مورد غضب جاهلان از وطن بریده قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی روز چهارشنبه به مناسبت آغاز هفته دولت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: پاسداشت نام و راه شهیدان معظم محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر تکریم ۲ تن از مخلص ترین فرزندان ایران اسلامی و یادآور ارادت مردم به انقلابی گری صادقانه است.

وی با یادآوری این کلام نورانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای هیات دولت در (هفتم شهریور ۱۳۷۹)  که فرموده اند: هفته‌ دولت‌ فرصت‌ مغتنمی‌ است‌ تا مردم‌ با نتایج‌ تلاش های‌ بخشی‌ از مجموعه‌ نظام‌ اسلامی‌ بیشتر آشنا شوند و دروغ‌ بودن‌ محور اصلی‌ تبلیغات‌ دشمنان‌ اسلام‌ مبنی‌ بر ناکارآیی‌ و ناتوانی‌ نظام‌ اسلامی، آشکارتر گردد، گفت: بی توجهی به سمپاشی های دشمنان، تلاش جمعی و کنار یکدیگر ماندن راهکار پیشرفت، توسعه و رفاه در کشور است.

فرماندار شهرستان قشم ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران برآیند تصمیم، همت و رای مستقیم مردم است که به برکت اندیشه  فقیهی فرهیخته و پشتیبانی و رهروی مردم از ایشان، مجال بروز و ظهور پیدا کرد.

محمدحسینی توضیح داد: ساختن ایران بر پایه ایمان، مدارا و مجاهدت جمعی در پرتو نظامی سرمشق گرفته از حکومت نبوی، خواسته ای بود که همه ایرانیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی آن را بیان کردند.

وی اضافه کرد: منافقین کوردل پس از آشکار شدن آرای عمومی و حمایت قاطع مردم از امام و انقلاب، به نظام و مردم پشت کردند و برای ضربه زدن به نظام نو پای جمهوری اسلامی به همکاری با بیگانگان روی آوردند.

فرماندار قشم افزود: انتقام از مردم با ایجاد نا امنی و به شهادت رساندن مسوولان امین و دلسوز دستور کار کسانی بود که از برگشت مردم از انقلاب و امام و نظام ناامید شده بودند.

وی گفت: تصور منافقین کور دل این بود که ایجاد نا امنی مردم را خسته می کند بر همین اساس دو تن از بهترین فرزندان انقلاب را که در صداقت و اخلاص عمل شهره بودند به شهادت رساندند.

محمدحسینی ادامه داد: اما مردم راه را به برکت کلام نورانی حضرت امام خمینی (ره) پیدا کرده بودند و برای رسیدن به هدف با ولی فقیه زمان هم پیمان شدند.

وی تاکید کرد: امروز در آستانه چهل و یکمین سال شهادت اسوه های خدمت بی منت و پس از ایستادگی مداوم و موثر مقابل زیاده خواهی های استکبار، نهال انقلاب اسلامی ایران به درختی تنومند تبدیل شده و به رغم شکست های مکرر، منافقین و ضد انقلاب همچنان در کار دسیسه و نیرنگ و هم داستانی با بیگانگان هستند ولی ملت سرافراز ایران همچنان استوار در مسیری روشن انقلاب حرکت می کند.

فرماندار قشم تصریح کرد: امروز به فضل الهی به عنوان بخشی از کارگزاران دولت مردمی تمام تلاش خود را برای پیمودن راه نا تمام شهیدان، تحقق دستورات رهبر معظم انقلاب، حرکت در مسیر محرومیت زدایی، پیشرفت و رفاه مردم، به کار گرفته ایم و این مناسبت را فرصت مضاعف خدمت، ارایه گزارش به ولی نعمتان و تلاش بیشتر برای انجام وظایف ذاتی، ایمانی و انسانی خود می دانیم که پاسداشت واقعی نام و یاد دولتمردان شهید جز عمل به آن نمی تواند باشد.

دوم تا هشتم شهریور ماه مصادف با شهادت مظلومانه ۲ شخصیت فداکار انقلاب،  محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.