فرماندار قشم: طرح توسعه هرمز رسما کلید خورد

فرماندار شهرستان قشم گفت:با گشایش دفتر پیشرفت و آبادانی پایدار جزیره هرمز، رونق و پیشرفت در این جزیره رسما کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری در حاشیه بازدید از مدارس جزیره هرمز در جمع تعدادی از فرهنگیان و اعضا شورای اسلامی شهر هرمز اظهار کرد: پایمردی، رشادت و ایثار مردم هرمز شهره خاص و عام است. او ادامه داد: مردم هرمز در همه مقاطع انقلاب پشتیبان نظام جمهوری اسلامی بودند و ما مدیون این مردم هستیم برای همین امروز به عنوان یک روز تاریخی در روند پیشرفت جزیره روز تاریخی و مسرت بخشی است.

نصری با بیان اینکه؛ خدمت رسانی و توسعه زیر ساخت ها وظیفه دولت ها است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته از طریق شرکت مشاور روی طرح جامع هرمز کار کرده و از امروز با تفاهمنامه ای که توسط دکتر همتی استاندار هرمزگان به عنوان نماینده عالی دولت در استان و دکتر مخبر دزفولی رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره ) امضا شد، روند پیشرفت هرمز بر اساس نقشه و برنامه پیش خواهد رفت.

فرماندار شهرستان قشم با اشاره به ظرفیت های گردشگری جزیره هرمز گفت: این جزیره دارای جاذبه های بسیاری است و به عنوان بهشت زمین شناسی شناخته می شود.

علیرضا نصری افزود: نود و هشت طرح مبتنی بر اقتصاد مقاومتی در حوزه های شیلاتی، گردشگری، اجتماعی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۳۰۰ و هفتاد و هفت میلیارد تومان در جزیره هرمز اجرا می شود که هرمز را تبدیل به جزیره هدف گردشگران ایرانی و خارجی می کند و آثار آن در بهبود معیشت و تولید و اشتغال همه ساکنین نمایان خواهد شد.

نصری گفت: تاکید استاندار هرمزگان بر اثر بخشی طرح ها در زندگی مردم است و ایشان مصر هستند که تا عید ۹۷ تغییرات قابل لمس در هرمز رخ دهد و مردم در عمل، عزم دولت تدبیر و امید برای خدمت را مشاهده نمایند.

بر اساس این خبر، دفتر پیشرفت و آبادانی پایدار جزیره هرمز با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) ، فریدون همتی استاندار هرمزگان، آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان، علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم، احمد مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه شامگاه سه شنبه سوم بهمن در این جزیره گشایش یافت. گفتنی است ساعاتی پیش از این مراسم، تفاهمنامه اجرای طرح پیشرفت و آبادانی پایدار اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جزیره هرمز در استانداری به امضا فریدون همتی استاندار هرمزگان به نمایندگی دولت تدبیر و امید در هرمزگان و محمد مخبر دزفولی رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی( ره) رسیده بود.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.