فرماندار قشم: طرح های نیمه تمام دولتی شهرستان به بخش خصوصی واگذار شود

فرماندار قشم گفت: در چارچوب اجرای مصوبه های استانی اقتصاد مقاومتی، باید طرح های نیمه تمام، ضروری و قابل واگذاری به بخش خصوصی در شهرستان شناسایی و روند واگذاری آنها از طریق رسانه ها به صورت شفاف اطلاع رسانی شود.

 

عزت کمال زاده روز سه شنبه در نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم، افزود: با عملیاتی شدن این راهبرد، بسیاری از طرح های عمرانی شهرستان که به دلیل کمبود اعتبارات دولتی متوقف شده اند، بار دیگر فعال و زمینه اشتغالزایی بیشتر فراهم می شود.
وی با تاکید بر اینکه اجرای این طرح باید به صورت جدی در شهرستان قشم دنبال شود، اظهار کرد: تمام مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان موظف به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هستند.
کمال زاده با بیان اینکه قشم به لحاظ موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی، شرایط ویژه ای دارد، افزود: بر همین اساس باید قوانین خاصی بر این منطقه حاکم باشد و برخی قوانین با توجه به نیازها و مشکلات این جزیره تغییر کند.
وی از مدیران شهرستانی درخواست کرد که مجموعه مشکلات قشم را شناسایی و طبقه بندی کنند و به همراه راهکارهای قابل اجرا در سطح منطقه، به مسئولان استانی و کشوری ارایه دهند تا شرایط و بسترهای ضروری برای حل مشکلات منطقه فراهم شود.
فرماندار قشم با تقدیر از عملکرد مسئولان امنیتی شهرستان قشم نیز اظهار کرد: هوشیاری و دقت مسئولان این حوزه قابل تقدیر است و عملکرد آنها سد محکمی در برابر بروز وقایع ناگوار به شمار می رود.
کمال زاده با بیان اینکه روستائیان ولی نعمتان مسئولان هستند، گفت: باید فرهنگ تکریم ارباب و رجوع به عنوان یک رویکرد مهم در تمام اداره های شهرستان قشم اجرا شود تا شاهد افزایش رضایتمندی ساکنان جزیره باشیم.
در این نشست، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس اداره برق شهرستان قشم گزارشی از عملکرد، مشکلات و راهکارهای توسعه خدمات رسانی در حوزه های تحت امر خود، ارایه کردند.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.