فرماندار قشم: فرزندان جانبازان در عرصه اشتغال پایدار خط شکن باشند+گزارش تصویری

فرماندار شهرستان قشم گفت: عرصه اشتغالزایی، عرصه مجاهدت امروز است وفرزندان جانبازان به عنوان تربیت یافتگان فرهنگ ایثار و استقامت باید در عرصه تولید و اشتغال پایدار پیشگام و خط شکن باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری روز شنبه در بازدید از پنج جانباز دفاع مقدس افزود: جامعه ایثارگری مشمول تسهیلات اشتغالزایی کم بهره هستند که استفاده از این تسهیلات در رفع مشکلات خانواده شهدا و جانبازان تاثیرگذار است.
او ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای اشتغال استان که هفته گذشته به ریاست دکتر همتی برگزار شد، ۳۰ درصد از استخدام شرکت های غیر دولتی از میان فرزندان جانبازان و ایثارگران صورت می گیرد که این امر گام مهمی در رفع مشکلات اقتصادی این قشر از جامعه به شمار می رود.
فرماندار قشم با گرامیداشت روز جانباز تصریح کرد: آرامش و امنیت کشور مرهون ایثار جانبازانی است که در وقت حادثه از حساب سلامت و آسایش خود، ضامن آسایش ما شدند.
او اظهار داشت: همه جامعه از مسئولان تا دیگر قشرهای جامعه وامدار ایثارگری و از خودگذشتگی جانبازان هستند و دستاوردهای انقلاب اسلامی مرهون شجاعت، ایثار و زمان شناسی این مردان بی ادعا است.
فرماندار، امام جمعه و برخی از مسئولان شهرستان قشم به مناسبت روز جانباز با حضور در منزل پنج تن از جانبازان سر افراز دفاع مقدس با آن ها دیدار و گفتگو کردند.
شهرستان قشم ۵۶ شهید، ۱۳۰ جانباز و ۱۴ آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. این شهرستان شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.