فرماندار قشم: قیام امام خمینی (ره) غبار از چهره اسلام زدود

فرماندار شهرستان قشم گفت: امام خمینی (ره) با شخصیت الهام بخش و آگاه خود، قیامی را بنیان نهاد که غبار از چهره اسلام زدود و آن را به عنوان دینی جهانشمول و دارای برنامه و روش حکومتداری به دنیا معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام راحل افزود: پیش از خیزش تاریخی مردم به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، اسلام به عنوان دینی مهجور در اذهان خانواده ها و جوانان معرفی می شد.
او ادامه داد: صداقت و صراحت عمل، موجب گرایش اقشار مختلف جامعه به حضرت امام شد و آثار ایشان درباره وجوه مختلف دین اسلام و انتقال صحیح دستورات و برنامه های عملی قرآن به سرعت مورد توجه و استناد نسل جوان قرار گرفت.
فرماندار قشم با اشاره به توجه امام (ره) به قشر نوجوان و جوان اظهار داشت: فضا سازی و هجمه ای که امروز ذهن و روان جوانان ما را نشانه گرفته است در سال های پیش از قیام امام راحل به روش های دیگری از سوی استکبار دنبال می شد.
نصری ادامه داد: در چنین فضای مسمومی مجاهدت و صلابت امام راحل روح خفته و ذهن در بند جوانان را مخاطب قرار داد و آنان را بیدار و آگاه کرد.
رئیس ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تصریح کرد: برگزاری آئین های بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) یک تکلیف اداری نیست بلکه ادای یک دین است و آحاد جامعه در آن مشارکت دارند.
اوخاطرنشان کرد: پویایی امروز ایران و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه و دنیا مدیون رنج ها و مرارت هایی است که بنیانگذار جمهوری اسلامی بر خود هموار کرد.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.