فرماندار قشم: مبارزه با سرشاخه‌های اصلی قاچاق کالا و ارز در دستور کار دریابانی باشد

فرماندار قشم با اشاره به تاثیرات سوءقاچاق کالا و ارز بر اقتصاد کشور و منطقه، گفت: مبارزه با سرشاخه‌های اصلی قاچاق باید در دستور کار دریابانی باشد.

علیرضا نصری، در دیدار با شهریار فتاحی فرمانده جدید دریابانی قشم که در دفتر فرماندار انجام شد، ضمن تقدیر از تلاش‌های مرشدی فرمانده سابق دریابانی قشم، اظهار داشت: دریابانی نقش بسیار مهمی در تامین امنیت در خشکی و دریا دارد.

وی افزود: یکی از معضلات امروز، مقوله قاچاق کالا و ارز است که تاثیرات بسیاری مخربی بر اقتصاد و تولید ملی دارد و باید به صورت جدی با آن مقابله کرد.

فرماندار قشم بیان داشت: اما در مسیر مبارزه با قاچاق کالا و ارز، باید شناسایی و متلاشی‌سازی سرشاخه‌های اصلی قاچاق در دستور کار باشد تا بتوان به صورت ریشه‌ای این معضل را حل کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به تلاش‌های دولت به منظور بهبود وضعیت اشتغال در جامعه، تصریح کرد: امروز دولت گام‌های بسیار خوبی در جهت اشتغال‌زایی در جامعه برداشته است.

نصری با بیان اینکه قشم همواره در بیشتر ایام سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است، گفت: باید با وحدت و همدلی و با تامین امنیت هر چه بیشتر این جزیره، در جهت جذب بیشتر گردشگران گام برداریم.

وی تصریح کرد: امروزه صنعت گردشگری یکی از اهرم‌های سازنده و تاثیرگذار در رشد شاخص‌های اقتصادی یک منطقه است که قشم از ظرفیت‌های بسیاری برای رونق هر چه بیشتر این صنعت برخوردار است.

سرهنگ شهریار فتاحی فرمانده دریابانی قشم نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از فعالیت در  جزیره قشم، آمادگی هر چه بیشتر این نهاد در جهت توسعه هر چه بیشتر روابط با دیگر نهادها به ویژه فرمانداری قشم را اعلام کرد. / خبرگزاری فارس

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.