فرماندار قشم: مدافعان خلیج فارس حماسه دیگری در انتخابات خلق می کنند

فرماندار قشم گفت: بی شک مردم این شهرستان به عنوان مدافعان خلیج همیشه فارس، با حضور پرشور، حداکثری و معنادار خود در انتخابات امروز (۷ اسفند) حماسه عظیم دیگری همچون ۲۲ بهمن امسال خلق می کنند.

عزت کمال زاده روز جمعه لحظاتی پس از آغاز رای گیری در قشم، در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: به طور قطع مردم باصفا، مهربان و با بصیرت این شهرستان با انتخاب نامزدهای اصلح ، پایبندی خود به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب را به رخ جهانیان می کشانند.
وی ادامه داد: افرادی که انتخاب می شوند بیانگر ایده ها، نیازها و خواسته های مردم از نمایندگان جدید مجلس هستند و انتظار می رود کسانی که به مجلس راه می یابند این موارد را مورد توجه قرار دهند.
کمال زاده تاکید کرد: با توجه به اطمینانی که مردم کشورمان به مسئولان نظام جمهوری اسلامی دارند، به طور قطع در این انتخابات نیز شاهد حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه خواهیم بود.
وی این حضور حداکثری را دلیل محکمی بر پایبندی مردم به انقلاب و نظام ارزیابی و اضافه کرد: بی شک حماسه امروز همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب رقم می زند.
۱۰۰ شعبه اخذ رای شامل ۶۸ پایگاه ثابت و ۳۲ پایگاه سیار برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان در نظر گرفته شده است.
شهرستان قشم با حدود ۱۱۷ هزار نفر جمعیت، شامل جزایر قشم، هرمز، هنگام و لارک می شود و حوزه انتخابیه شهرستان های بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و بندر خمیر در مجموع سه نماینده را به مجلس شورای اسلامی معرفی می کند

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.