فرماندار قشم: مراقبت‌های منظم اجتماعی کلید پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است

فرماندار قشم آموزش، پیشگیری و مراقبت‌های اجتماعی را مهم‌ترین راه جلوگیری از آسیب و بحران‌های درون جامعه دانست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی و کمپ ترک اعتیاد ماده ۱۵ این شهرستان اظهار کرد: غفلت از آموزش، نبود اطلاع‌رسانی به موقع و کمبود روش‌های نوین جذب نوجوانان و جوانان، سطح آسیب‌های اجتماعی را در کشور به آستانه بحران کشانده است.
او با بیان اینکه نیاز به اورژانس اجتماعی و کمپ‌های بازپروری نتیجه نبود توجه به پیش‌زمینه‌های بروز آسیب است، تصریح کرد: با تمرکز و تفکیک صحیح وظایف باید در دو جبهه آموزش و پیشگیری و ارائه خدمات مددکاری و کاهش آلام آسیب‌دیدگان تلاش کنیم.

فرماندار قشم تأکید کرد: کار علمی و نظام‌مند اجتماعی در حوزه آموزش‌و‌پرورش و برقراری ارتباط صحیح با رده‌های سنی توسط مددکاران و عالمان اجتماعی، مانع خسارت و بروز مشکلات اجتماعی می‌شود.
نصری حوزه آموزش‌و‌پرورش را در همه مقاطع تحصیلی نیازمند مساعدت مددکار اجتماعی دانست و افزود: پیش از امدادهای اورژانسی، باید به تعریف و توسعه عملی مددکاری در سطوح آموزش‌و‌پرورش بپردازیم.
بر اساس این خبر علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم به همراه ابراهیم فرهادی نیا دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان ، اخلاقی پور مدیر کل امرر اجتماعی وفرهنگی استانداری هرمزگان ، رنجبر مدیرکل سازمان بهزیستی استان هرمزگان وسایر مسوولین شهرستان روز یکشنبه از اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان قشم بازدید کردند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.