فرماندار قشم: مردم پیش از ساعت های پایان رای گیری در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنند

فرماندار قشم از مردم خواست در ساعت های باقی مانده پای صندوق های رای حضور یافته و مشارکت خود را به ساعت های پایانی موکول نکنند
علیرضا نصری روز جمعه پس از حضور در پای صندوق رای در جمع خبرنگاران گفت: بازدید از شعبه های رای گیری نشان می دهد که مردم قشم نیز همپای سایر نقاط کشور در حال خلق حماسه ای دیگر در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی هستند اما به واجدان شرایط توصیه می شود در همین ساعات های اولیه رای خود را به صندوق بیاندازند.
وی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات فریضه ای دینی و ملی است، عنوان کرد: مردم باید در این رویداد مهم شرکت کرده و در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند؛ مشکل خاصی در فرآیند رای گیری وجود ندارد و انتخابات با شور و اشتیاق مردم به خوبی در جریان است.
فرماندار قشم عنوان کرد: همه تمهیدهای مورد نیاز برای مشارکت پرشور مردم در انتخابات صورت گرفته و از جمله برای تسهیل فرآیند رای گیری امسال ۱۹ شعبه رای گیری اضافه شده که حدود ۲۰ درصد به نسبت انتخابات پیشین افزایش یافته است.
او اضافه کرد: ۱۱۹ شعبه رای گیری در قالب ۹۹ شعبه ثابت و ۲۰ شعبه سیار فعال است که ۱۱۹ صندوق برای انتخابات ریاست جمهوری و ۱۲۶ صندوق برای انتخابات شوراهای اسلامی در نظر گرفته شده است.
نصری بیان کرد: با وجود انصراف برخی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، میزان مشارکت در حدی قابل قبول است و فضایی رقابتی با حضور حداکثری در جریان است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هشت صبح امروز آغاز شده و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.

 

رای گیری

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.