فرماندار قشم: مشارکت شهروندان برای ایمن کردن راه ها ضروری است

برای کاهش آسیب های جاده ای و ایمنی بیشتر تردد خودرویی در این شهرستان نیاز است تا مردم با مسولان مربوط مشارکت و همکاری بیشتری داشته باشند.

فرماندار قشم: مشارکت شهروندان برای ایمن کردن راه ها ضروری است
علیرضا نصری روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: تا کنون ۱۰۰ نفر از شترهای روستاهای گَوَرزین و تنبان به شبرنگ مجهز شدند که این امر نشان از مشارکت مطلوب مردم این روستا در همکاری با دهیاری ها و مسئولان مربوطه دارد.
وی ادامه داد: ۲ هزار نفر شتر در قشم وجود دارد که اجرای طرح شناسنامه دار کردن آن ها مستلرم پیگیری و جدیت دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها برای جلب همکاری صاحبان این دام هاست.
نصری تصریح کرد: شایسته است سایر دهیاری های شهرستان قشم نیز با جدیت و فوریت نسبت به اتمام کار پلاک کوبی شترهای جزیره اهتمام داشته باشند.
وی افزود: طرح شناسنامه دار کردن شترها نمونه ای از مشارکت مردم با نمایندگان محلی خود در جهت تضمین بهداشت و سلامت و تامین ایمنی جاده ای است.
جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره غیر مستقل جهان از ۲۲ کشور جهان بزرگتر است. شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت، سه شهر و ۶۷ روستا در جنوب استان هرمزگان واقع است.

@hormozonline

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.