فرماندار قشم: مهارت محوری جایگزین حافظه محوری شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: برای تربیت نیروی انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه ملی، مهارت آموزی محور کار و جایگزین حافظه محوری گردد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری دوشنبه شب در آئین نکوداشت روز معلم در قشم اظهار داشت: این معلمان هستند که می توانند با تربیت نسل اندیشمند، مبتکر و ورزیده که هنر خوب زندگی کردن در عرصه شخصی و اجتماعی را آموخته باشند، مسیر کشور را در مدار و ریل اصلی قرار دهند.

نصری اظهارداشت:
انتقال روحیه نشاط، امید و سرزندگی به دانش آموزان به عنوان نسلی که آینده کشور را مدیریت خواهند کرد، نیازمند معلمان باورمند، و معتقد به پیشرفت، توسعه و رونق است.

فرماندار شهرستان قشم تاکید کرد: کلیدموتور محرک توسعه پایدار در دستان معلمان به عنوان متولیان مستقیم آموزش کشور قرار دارد.

نماینده دولت در شهرستان قشم تصریح کرد: معلم در فرهنگ و نگاه دینی و ملی ما جایگاهی والا دارد و تقویت و اشاعه این فرهنگ همراه با ارتقاء سطح معیشت و رفاه آنان به عنوان مولفه موثر در بهبود عملکرد مورد اهتمام دولت تدبیر و امید است.

بر اساس این خبر مراسم بزرگداشت مقام معلم دوشنبه شب در مدیریت آموزش و پرورش قشم با حضور فرهنگیان، علیرضا نصری فرماندار و جمعی از مسئولین برگزار شد. بازدید لز غرفه های فرهنگیان و گشایش دفتر کانون بازنشستگان کشوری توسط فرماندار نیز پیش از آغاز مراسم مذکور انجام شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.