قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم: مهم ترین وظیفه در شرایط کنونی، تثبیت قیمت ها و حفاظت از قدرت خرید مردم است

فرماندار قشم: مهم ترین وظیفه در شرایط کنونی، تثبیت قیمت ها و حفاظت از قدرت خرید مردم است

فرماندار شهرستان قشم گفت: ثبات قیمت ها و حفاظت از قدرت خرید مردم، مهم ترین وظیفه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری تصربح نمود: تصمیم مسئولان بلند پایه نظام پس از بررسی جوانب و با لحاظ منافع و تبعات عمومی اتخاذ گردیده و وظیفه کارگزاران اجرایی، مدیریت امور در راستای نفع مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام و کشور می باشد.

او افزود: امروز عزم جدی در مدیران دستگاه های اجرایی، سازمان منطقه آزاد و شهرداری ها برای تعامل در جهت رفع نگرانی مردم و پیشگیری از وارد آمدن آسیب به مردم، شکل گرفته است.

نصری از اختصاص چندین دستگاه خودرو حمل و نقل عمومی از طرف سازمان منطقه آزاد، شهرداری، راهداری و حمل و نقل جاده ای و نیروی انتظامی برای پیشگیری از افزایش قیمت حمل و نقل به سراسر جزیره قشم تا ۴۸ ساعت آینده خبر داد.

فرماندار قشم ادامه داد: اتحادیه تاکسیرانی متعهد به تثبیت قیمت ها و عدم افزایش نرخ گردید که این همکاری در فرصت مقتضی به بهترین نحو جبران خواهد شد.

علیرضا نصری با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد از مایحتاج عمومی از طریق کامیون های گازوئیلی منتقل می شود بر ضرورت جلوگیری از سوءاستفاده افراد فرصت طلب و نظارت دقیق بر نرخ ارزاق، تاکید کرد.

او با تاکید بر اینکه هیچ گونه افزایش نرخی پذیرفتنی نیست و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد ازشهروندان خواست در صورت مشاهده تخلف، مراتب را به اصناف و حمل و نقل سازمان منطقه آزاد و ادارت صمت و تعزیرات حکومتی شهرستان گزارش نمایند.

فرماندار شهرستان قشم اظهار داشت: تعامل، همدلی، نظارت مستمر و مدیریت جهادی می تواند وضع را به گونه ای خارج از گمانه زنی دشمنان، رقم زده و نگرانی های بحق مردم قدرشناس و صبور را مرتفع سازد.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

جلسه هیات بازرسی انتخابات قشم با حضور فرماندار برگزار گردید جلسه هیات بازرسی یازدهمین دوره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *