فرماندار قشم: موتور محرک توسعه کشور باید توسط معلمان به حرکت در آید و در مسیر تمدن سازی ایران اسلامی پیش قراول سایر اقشار جامعه باشند.

علیرضا نصری روز یکشنبه در آیین قدردانی از فرهنگیان بخش شهاب شهرستان قشم بیان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند آموزش فرهنگ کار از دوران تحصیل به دانش آموزان است و پرورش نسلی که به جای اندیشه ها، اندیشیدن را آموزش دیده و از توانایی رفع مشکلات اقتصادی، فرهنگی و زیست محیطی برخوردار باشد.
وی افزود: فرهنگ فروتنی، پرهیز از تفرقه افکنی و احیای اخلاق باید سرلوحه فعالیت فرهنگیان قرار گیرد زیرا آموزش و پرورش مبدا پیشرفت و حرکت به سوی زیست همراه با اخلاق و استحکام اعتقادهای دینی و معلمی عشق به هم نوع، مهرپروری و صداقت است.
فرماندار قشم در ادامه با اشاره به تلاش های دولت تدبیر و امید برای رسیدگی به فرهنگیان عنوان کرد: اجرای طرح رتبه بندی معلمان گام مهمی در جهت رفع مشککلات معیشتس این قشر زحمتکش می باشد.
او اضافه کرد: خانه های معلم در برخی روستاهای شهرستان با همکاری سازمان منطقه آزاد در دست احداث می باشد که مهلت مورد نظر به بهره برداری خواهد رسید و در زمینه ایمن سازی مدرسه ها نیز با کمک این سازمان، نهادهای دولتی و خیرین گام هایی برداشته شده که به زودی خبرهای خوشی در این زمینه به اطلاع مردم می رسد.

 

 

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.