فرماندار قشم: نماز جمعه یک رسانه بین المللی است

فرماندار شهرستان قشم گفت: نماز جمعه در حقیقت یک رسانه بین‌المللی است و مردم در این آئین از شرایط روز جامعه آگاه می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری تسنیم،علیرضا نصری در دیدار امام جمعه شهرستان، اظهار داشت: فرماندهی امام جمعه در حوزه قرارگاه فرهنگی نماز جمعه، جامعه را به سوی وحدت، همدلی، پاسداری از ارزش‌های انقلاب و ایستادگی در مقابل کشورهای استکباری رهنمون می‌سازد.

به گفته فرماندار شهرستان قشم، دشمنی استکبار جهانی با آئین عبادی – سیاسی نماز جمعه به‌واسطه کارایی و پویایی این فریضه و نقش وحدت‌بخش آن در جامعه است.
وی موقعیت ارزشمند وحدت و همدلی در شهرستان قشم را مدیون نقش امام جمعه شهرستان قشم برشمرد و تصریح کرد: امروز همه امور این شهرستان به دور از حاشیه پردازی‌ها در حال انجام است و این موفقیت در سایه رهنمودهای امام جمعه محقق شده است.

https://tn.ai/2314963

مقام عالی دولت در شهرستان در دیدار امام جمعه اهل سنت قشم از رهنمود و نصایح امام جمعه اهل سنت قشم، قدردانی نمود.

نصری، فضای آرام شهرستان و اتحاد و انسجام بین مردم و مسئولان را مرهون وحدت و همدلی ائمه جمعه،  زمان شناسی و تعهد آنان نسبت به نظام جمهوری اسلامی و دغدغه دلسوزانه آنان برای حل مسائل و مشکلات بدور از حاشیه سازی و موجب دلگرمی مدیران دستگاه های اجرایی ذکر کرد.

شایان ذکر است روز یکشنبه به مناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه نخستین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فرماندار شهرستان قشم به اتفاق جمعی از مسئولان با حضور در دفاتر حجت الاسلام والمسلمین تارم امام جمعه شهرستان و جناب شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم با آنان دیدار و گفت و گو کردند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

روز ارتش گرامی باد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *