فرماندار قشم: نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات بومی در قشم برگزار می‌شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات سنتی صندوق‌های خرد روستایی و تعاونی‌ها ۲۸ اردیبهشت در قشم گشایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی شهرستان قشم، علیرضا نصری اظهار داشت: نمایشگاه مذکور در راستای حمایت از کالای ایرانی و حمایت از مشاغل خانگی و در جهت فراهم ساختن زمینه مناسب عرضه و فروش صنایع‌دستی، غذایی ویژه ماه مبارک رمضان و تولیدات صندوق‌های خرد روستایی، ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۸ اردیبهشت در دفتر مجتمع تجاری الماس قشم آغاز به‌کار می‌نماید.

او اضافه کرد: این نمایشگاه توسط دفتر اقتصادی فرمانداری با مشارکت اداره جهاد کشاورزی و مجتمع تجاری الماس در روزهای جمعه ماه مبارک از ساعت ۱۴ تا قبل از اذان مغرب دایر خواهد بود.

فرماندار قشم ادامه داد: تعداد ۳۰ غرفه رایگان برای نمایشگاه پیش‌بینی شده که در صورت تقاضای بیشتر هماهنگی‌های لازم جهت اختصاص غرفه انجام شده است.

نصری تصریح کرد: حمایت از تولیدات داخلی به ویژه محصولات فعالان صندوق‌های خرد روستایی، مشاغل خانگی و صنایع بومی، محلی، یکی از برنامه‌های مورد تاکید استاندار هرمزگان و در راستای جذب مشارکت مردم برای ایجاد رونق روستایی می‌باشد.
او بیان کرد: سرمایه‌گذاری و تسهیل فعالیت روستائی علاوه‌بر اثرات اقتصادی، امید به پیشرفت و تحول محیط زندگی را در روستاوندان تقویت می‌کند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.