فرماندار قشم: هر سه بخش بیمارستانی درگیر بیماران کرونا شده است

فرماندار شهرستان قشم گفت:وضعیت مناسبی در این شهرستان حاکم نیست و برای نخستین بار هر سه بخش بیمارستان درگیر بستری بیماران کرونا شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری روز دوشنبه در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: از زمان شیوع کرونا تا کنون، شرایط بیماری در این شهرستان به اندازه وضعیت امروز، حاد نبوده است.

او ادامه داد: در صورت افزایش بیماران و تکمیل ظرفیت تخت ها به مرحله بحران می‌رسیم و خدمات دهی به بیماران دچار اختلال می شود.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم یاداوری کرد: هم اکنون با توجه به انجام واکسیناسیون، افق پیش رو روشن است و می‌توانیم به مرحله پایدار برسیم.

دکتر نصری افزود: اجازه ندهیم عادی انگاری و بی تفاوتی عده ای در مرحله آخر موجب افزایش مبتلایان و از دست رفتن تعداد بیشتری از عزیزانمان شود

او افزود: مردم باید در شرایط کنونی همکاری بیشتری نشان دهند.

دکتر نصری گفت: نهادهای مختلف از جمله نیروی انتظامی، بسیج و دریابانی بدون مسامحه از ایجاد دورهمی‌ها و تجمعات جلوگیری کنند و در روستاها هم بخشداران، دهیاران، معتمدان و ائمه جمعه، مردم را توجیه کنند.

او اضافه کرد: شهرداری‌ها، منطقه آزاد قشم از هر طریق ممکن به مردم اعلام خطر کنند.

فرماندار قشم افزود: در هر محله از طریق بلندگوهای مساجد به مردم اطلاع رسانی شود تا فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

نصری با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی بدون تشریفات اداری و قدردانی از همکاری دادستانی جهت رسیدگی به تخلفات  گفت: شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات کرونایی دایر شده است تا پرونده‌های کرونایی در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی شود.

 

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

عید غدیر خم مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *