فرماندار قشم: هیچ کاری برای ما مهم تر از تولید و اشتغال نیست

فرماندار شهرستان قشم گفت: تولید و اشتغال فوری ترین نیاز کشور است و هیچ کاری برای ما مهم تر از تحقق تولید و اشتغال نیست.

علیرضا نصری اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال یک راهبرد استراتژیک است که تحقق آن می تواند کشور را از آسیب های اجتماعی حفظ کند. او ادامه داد: هر یک شغلی که ایجاد یا کارگری که در کارگاه تولیدی بر سر کار حفظ شود، از یک ناهنجاری اجتماعی جلوگیری می شود.

نصری گفت: نمی شود نسبت به محیط پیرامون خود بی تفاوت باشیم، شغل مناسب، خانه و ماشین خوب نمی تواند فررندان ما را از آسیب های اجتماعی حفظ کند در حالیکه بچه همسایه یا همشهری ما بیکار و گرفتار معضلات اجتماعی شده است. نصری تصریح کرد: باید برای ایجاد اشتغال پایدار و رفع موانع تولید بیشتر از وظیفه اداری پیگیری و سماجت داشته باشیم.

نصری روز چهارشنبه در آیین معارفه رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: اگر دغدغه خدمت داشته باشیم، می توانیم حضور سازمان منطقه آزاد را در قشم به عنوان یک فرصت برای کار بیشتر و همپوشانی مسائل در نظر بگیریم اما اگر واقعا رفع مشکلات مردم برای ما مهم نباشد، گوشه عافیت می نشینیم و می گوئیم در محدوده اختیارات ما نیست و به ما ربطی ندارد. علیرضا نصری از رئیس جدید صنعت، معدن و تجارت خواست برای کمک به کارگاه ها و صنایع تولیدی و رفع موانع تولید سمج، پیگیر و اهل تعامل و گفت و گو باشد و از هر روزنه ای برای باز کردن گره مشکلات استفاده کند.

فرماندار شهرستان قشم گفت: برای هر قدمی که بر می دارید، رضایت خدا و رفع نیاز شغلی خانواده ها و جوانان بیکار را در نظر داشته باشید و برای خود یادآوری کنید که مامور ساماندهی تک تک خانواده های قشمی هستید که نیازمند تولید و اشتغال هستند، این نگاه به شما نیروی مضاعف برای کار کردن و دست یابی به نتیجه می بخشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم روز چهارشنبه با حضور سیامک نیکان معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در دفتر علیرضا نصری فرماندار قشم از خدمات ۱۰ ساله، علی رهبری تکریم و امین الله رونما به عنوان رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قشم معرفی شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.