فرماندار قشم: وحدت، استراتژی انقلاب اسلامی است

فرماندار شهرستان قشم گفت: وحدت نه‌تنها یک شعار صرف مذهبی نیست بلکه، رمز پیروزی و استراتژی انقلاب اسلامی ایران وحدت بین اقشار مختلف مردم در تمامی ابعاد است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری شامگاه دوشنبه در آئین گرامیداشت آغاز هفته وحدت در مسجد جامع قدیم اهل سنت شهر قشم اظهار داشت: راهبرد حفظ و پیشرفت نظام اسلامی توجه به وحدت در تمامی ابعاد می‌باشد.

او با بیان اینکه کشور امروزه بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت عمل در حوزه فرهنگ، اقتصاد و اجتماع می باشد، تصریح کرد: برای رونق اقتصادی، توسعه فرهنگی و حل آسیب‌های اجتماعی، نخست باید با وحدت عمل، اختلافات مدیریتی را کنار گذاشت.

فرماندار قشم این جزیره را پایتخت وحدت و همزیستی مسالمت آمیز شیعه و سنی دانست و افزود: هرمزگان و قشم، پتانسیل سرشاری برای تبدیل شدن به دروازه صادرات وحدت به جهان اسلام دارند. 

نصری اظهارداشت: سیره نبوی الگویی جامع برای زندگی فردی و اجتماعی است که عمل بر اساس آن زمینه‌ساز توسعه اجتماعی منطبق با موازین اسلامی است.

او: تاکید کرد: انسجام درونی و تکیه بر وحدت، میراث ارزشمند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نقشه راه پیروزی بر دشمنان می‌باشد. 

فرماندار قشم وحدت‌گرایی برای پیروزی را تجربه‌ای موفق در بین مردم ایران اسلامی دانست و گفت: رهبری حکیمانه ولی امر مسلمین جهان و ارادت قلبی مردم به ایشان بسترساز پیروزی‌های روز افزون و تداوم پرچمداری ایران اسلامی در جهان اسلام خواهد شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.