فرماندار قشم : پرورش نیروی خلاق در جامعه باید از کودکی شکل گیرد

علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم صبح امروز در دیدار مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قشم  با توجه به اهمیت فعالیت برای کودکان و نوجوانان افزود : از آنجایی که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است حفظ این انقلاب و دستاوردهای آن حائز اهمیت و پرورش نیروهای توانمند باید مورد توجه قرار گیرد و سرمایه گذاری آن در کودکی است  .

فرماندار قشم افزود : ارزش کار برای کودکان و نوجوانان در جامعه امروز با توجه به حساسیت ­های موجود از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی کانون پرورش فکری را نهادی تخصصی برای پرورش کودک و نوجوان دانست و بیان داشت : کانون باسابقه‌ی درخشانی که دارد می­تواند با انجام فعالیت­ های متناسب با هر گروه سنی در تربیت آینده ­سازان کشور عزیزمان نقش اساسی ایفا کند.

نصری اظهار داشت : امیدواریم با پیگیریهای  صورت گرفته در تقویت این مرکز فرهنگی اقدامات لازم صورت پذیرد تا کودکان و نوجوانان این شهرستان و مناطق تحت حمایت آن از برنامه های این کانون هر چه بیشتر بهرمند گردد.

فرماندار قشم در ادامه با اشاره به وجود ظرفیت های گسترده در میان کودکان و نوجوانان این شهرستان بر همکاری و تعامل مناسب با کانون با هدف استفاده هرچه بیشتر خانواده ها از برنامه های کانون تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود با همکاری دیگر نهادهای فرهنگی با کانون ، استعدادهای کودکان و نوجوانان این شهرستان هرچه بیشتر شکوفا شود.

 

در آغاز این جلسه فرحناز شهنوازی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قشم به ارائه گزارش از فعالیت های کانون پرداخت.

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.