فرماندار قشم: پیشرفت و توسعه کشور در گرو حفظ امنیت است

فرماندار شهرستان قشم گفت: اقتدار و امنیت، مسیر توسعه و پیشرفت کشور را هموار می سازد و توسعه اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی کشور در گرو امنیت پایدار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری در دیدار یگان حفاظت هواپیمایی شهرستان قشم اظهار داشت: امنیت هواپیمایی ارتباط مستقیم با اقتدار، صلابت و امنیت کشور دارد.

او از فرمان حضرت امام خمینی( ره) مبنی بر تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی به عنوان راهبردی هوشمندانه و اثر گذار یاد کرد.
نصری توفیق کم نظیر حفاظت هواپیمایی را حاصل چشمان بیدار و حساسیت پاسداران حوزه امنیت پرواز بر شمرد.
فرماندار شهرستان قشم با تقدیر از تلاش های یگان حفاظت هواپیمایی شهرستان قشم تصریح کرد: مجاهدت شبانه روزی نیرو های جان بر کف حفاظت نه تنها امنیت هواپیمایی بلکه آرامش و اطمینان خاطر اجتماع را تامین کرده است.

علیرضا نصری با یادآوری تحرکات تروریست های منطقه ای و ضربات سهمگینی که از ناحیه نیروهای مقاومت بر آن ها وارد شده بیان کرد: یکی از حوزه هایی که امکان دارد طمع و دست اندازی به آن در خیال باطل عناصر ورشکسته تروریستی خطور کند خطوط پرواز جمهوری اسلامی است که جلوگیری از آن نیازمند هوشیاری، دقت نظر و حساسیت بیش از پیش نیروهای امنیت هواپیمایی است .

در این دیدار که به مناسبت پنجم دیماه سالروز فرمان حضرت امام خمینی (ره ) مبنی بر تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی انجام شد؛ سروان پاسدار حسین کمالی فرمانده یگان حفاظت فرودگاه قشم با ارائه گزارشی از عملکرد و وضعیت امنیتی فرودگاه، تصریح کرد: مجموعه های حفاظتی- امنیتی فرودگاه قشم با تمام توان مشغول خدمت هستند و کوچک ترین مشکل امنیتی در حوزه حفاظت هواپیمایی وجود ندارد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.