فرماندار قشم پیشنهاد داد: ساخت شهرک سینمایی در شهرستان قشم

فرماندار شهرستان قشم گفت:شهرستان قشم دارای مناطقی با ظرفیت و چشم اندازهای منحصر بفرد ست که می تواند برای ساخت شهرک سینمایی و حتی ابجاد جزیره سینما و هنر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری شامگاه دو شنبه در گفت و گو با کارگردان سریال های به یاد ماندنی امام علی علیه السلام و مختار نامه افزود: شهرستان قشم متشکل از چهار جزیره قشم، هرمز، هنگام و لارک است که هر کدام دارای ظرفیت های بی نظیری هستند. او با اشاره به اینکه؛ جزیره هرمز به عنوان بهشت زمین شناسی و هنگام در حوزه گردشگری دریایی بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته، پیشنهاد داد: ساخت شهرک سینمایی در شهرستان قشم و به عنوان نمونه استفاده از فضای بکر جزیره لارک برای ایجاد جزیره سینما و هنر مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد.

نصری قشم تصریح کرد:ساخت شهرک سینمایی می تواند به عنوان کاری ماندگار برای استفاده هنرمندان عرصه سینما باشد و مسوولین قشم همکاری های لازم را در همه مراحل اعمال خواهند داشت.

در ادامه این نشست، داوود میر باقری با استقبال از پیشنهاد فرماندار شهرستان قشم، طبیعت این شهرستان را بسیار شگفت انگیز توصیف کرد. خالق اثر امام علی علیه السلام تصریح کرد: نقاط بسیار زیبایی را در سفر به سراسر کشور مشاهده کرده ام اما نظیر آنچه در قشم با آن روبرو شدم را هیچ جا ندیدم. میرباقری خطاب به علیرضا نصری، اظهار کرد: پیشنهاد شما را مورد مطالعه قرار خواهم داد و سپس طرح پیشنهادی را در بازگشت با رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی در میان می گذارم.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.