فرماندار قشم : کار برای شهداء فراتر از مسوولیت اداری است

فرماندار شهرستان قشم گفت: کار برای شهدا در جهت بهره گیری از فیوضات معنوی و فراتر از وظیفه اداری است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قشم ؛ علیرضا نصری ، فرماندار شهرستان قشم در جلسه ساماندهی گلزار شهداء اظهار کرد: شهدا امامزاده عشق و قبله گاه اهل یقین هستند.

وی تکمیل، توسعه و محافظت از آرامگاه شهدا را تنها با پیگیری و نیت خالص و ایمان قلبی ممکن دانست و تصریح کرد: باید تلاش کنیم غفلت صورت گرفته در سالیان گذشته جبران شود.

در بخشی از این جلسه، حجه الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان از دغدغه فرماندار برای پیگیری و ساماندهی قبور شهدا قدردانی و تصریح کرد: کنار هم نهادن فکرها نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت.

اوبا بیان اینکه شهدا قطب حرکت و نشانه یافتن مسیر درست حرکت برای مردم و مسوولین هستند، نقشه تهیه شده را جامع و خوب توصیف کرد.

امام جمعه شهرستان قشم خواستار بر پایی موزه آثار شهدا در کنار مزار آنان شد و گفت: پیش از آن که دیر شود، دست نوشته، وصیت نامه، پلاک و دیگر آثار شهدا را جمع آوری و در فضای مناسب نگهداری و در معرض دید عموم قرار داده شود .

حجت السلام جوکار با تاکید براینکه در کارهای خیر منتظر کمک بیرونی نمانید، عنوان کرد : فرماندار حرکت خوبی را شروع کرده که می توان با استفاده از ظرفیت حضور سازمان منطقه آزاد، شهرداری، اصناف، بازار و مجتمع های تجاری آن را به انجام رساند. 

اولینجلسه ساماندهی گلزار شهدا به ریاست علیرضا نصری فرماندار و با حضور حجه الاسلام والمسلمین رضا جوکار، پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان و مسوولین ذیربط شهرستانی در فرمانداری قشم برگزار شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.