فرماندار قشم: کمرنگ کردن عفاف جامعه یکی از اهداف تهاجم فرهنگی است

فرماندار شهرستان قشم گفت: دشمن در جریان جنگ نرم و تهاجم فرهنگی و از طریق حمله به حجاب می خواهد عفاف و سلامت اخلاقی جامعه اسلامی را بگیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت: عفاف و حجاب زینت زن و مهم ترین راه ها حفظ ارزش های اوست و نقش مهمی در مقابله با تهاجم فرهنگی دارد.

نصری بیان داشت: توجه بانوان به باور و سنت های اصیل و غنی اسلامی، ایرانی مانع رسوخ فرهنگ بیگانه و بروز بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی می گردد. او خاطر نشان کرد: در وصیت نامه شهدا تاکید بسیاری بر حفظ حجاب و عفاف شده است و این نشانه درک درست آنان از فرهنگ و مناسبات اجتماعی دارد.

فرماندار قشم بد حجابی و بی حجابی را محصول وارداتی و نا مبارک ذکر و تصریح کرد: بی توجهی به این کالای بیگانه و تجهیز خانواده ها به سلاح شعور و ایمان قعطا آن را از سکه خواهد انداخت.

علیرضا نصری تمدن اسلامی و ایرانی را افتخار جامعه بشری دانست و گفت: از قدیم الایام عفت و حجاب زن ایرانی حفظ شده و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، رعایت حریم عفاف و حجاب یک ارزش الهی محسوب می شود.

فرماندار قشم به تهاجم فرهنگ بیگانه در کشورمان اشاره کرد و گفت: متاسفانه دشمنان اسلام با برنامه ریزی که کرده اند سعی دارند ارزش های دینی و اسلامی ما را از جمله عفاف و حجاب زنان را از بین ببرند که خانواده ها بخصوص نوجوانان و جوانان می توانند با هوشیاری آن را خنثی نمایند.

نصری عنوان کرد : حجاب اسلامی راهی برای حفظ عفاف اسلامی است و زنان عفیف ایرانی برای تقویت و گسترش آن پیشگام هستند.

او اظهار داشت : تحکیم خانواده از طریق تنظیم روابط خانوادگی، تطهیر جامعه و تشکیل خانواده با معیارهای صحیح از جمله مواردی است که برای ترویج عفاف در جامعه باید مد نظر قرار داد.

فرماندار با بیان اینکه، ایجاد شرایط برای درک درست دختران و زنان از حجاب وظیفه همگانی است، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم حجاب به عنوان محدودیت و محرومیت زنان از رفاه اجتماعی معرفی گردد. نصری تاکید کرد: حجاب و عفاف مایه امنیت زنان و به تبع آن امنیت همه لایه های اجتماع است.

نصری یادآور شد؛ توانمندی های کم نظیر بانوان ایرانی در زمینه های مختلف اثبات شده و اینکه عده ای سعی در معرفی حجاب به عنوان مانع فعالیت و پیشرفت این قشر توانمند دارند، دستاویز نخ نما شده ای بیش نیست.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.