فرماندار قشم: گازرسانی به مراکز اقامتی در اولویت قرار گیرد

فرماندار شهرستان قشم گفت: شایسته نیست، قشم به عنوان یکی از منابع خدادادی گاز طبیعی، برای تامین کپسول گاز دچار مشکل باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار اعضاء هیئت مدیره جامعه هتلداران قشم، اظهارداشت: تلاش می‌کنیم زیر ساخت فعالیت مراکز اقامتی عمومی به عنوان بخش مهمی از زنجیره گردشگری شهرستان به نحو شایسته فراهم گردد.

نصری ضمن تاکید تامین به موقع کپسول گاز برای جامعه هتلداران در گفت و گوی تلفنی با رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه قشم در این دیدار بر لزوم امکان سنجی و برنامه‌ریزی انتقال گاز از طریق شبکه شهری تاکید نمود.

او گاز را یکی از منابع حیاتی فعالیت مراکز اقامتی عنوان و کمبود یا تاخیر در تامین آن را موجب خسارت ذکر کرد.

فرماندار قشم با اشاره به شروع فصل گردشگری در شهرستان قشم و توقع فعالان گردشگری و جامعه هتلداران به جبران دوره رکود و کسادی از معاون برنامه‌ریزی خود خواست نسبت به همکاری با مراکز اقامتی و رفع نیاز های اداری آنان در همه ادارات و نهادهای مسؤول شهرستانی، پیگیری و اقدامات لازم را اعمال نماید.

مدیر عامل جامعه هتلداران جزیره قشم در این نشست اظهارداشت: جزیره قشم دارای ۷۸ مرکز اقامتی تک و ۴ ستاره و مهمانپذیر می‌باشد که در چند روز گذشته با کمبود و افزایش قیمت کپسول‌های گاز مواجه شده‌اند.

عبدالباسط رضوانی رمچاهی با بیان اینکه یک هتل چهار ستاره روزانه دو کپسول ۶۰ کیلویی مصرف دارد از پیگیری فوری نصری فرماندار شهرستان برای رفع این مشکل قدردانی و تاکیدکرد: با توجه به کاهش هزینه‌ها مجبور هستیم در زمان شلوغی مسافر از ژنراتور استفاده کنیم در حالی که هنوز برای تامین سوخت گازوئیل ژنراتورها با مشکلاتی مواجه هستیم که امیدواریم که هر چه سریع‌تر مرتفع شود.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.