فرماندار قشم گفت: پیکر پاک هشت شهید گمنام دوران دفاع مقدس جهت تشییع و تدفین در استان هرمزگان وارد این جزیره می شود.

علیرضا نصری روز شنبه در جلسه هماهنگی تشییع شهدای گمنام شهرستان قشم گفت: پیکر پاک هشت تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس صبح سه شنبه هفته جاری وارد قشم و ساعت ۱۹ از محل امامزاده سید مظفر به سوی مصلی امام علی(ع) تشییع می شود.
وی افزود: پیکر ۶ شهید جهت تدفین در سایر نقاط استان هرمزگان از جمله حاجی آباد و بشاگرد، ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه از اسکله شهید ذاکری قشم به سمت اسکله حقانی بندرعباس تشییع دریایی خواهند شد.
فرماندار قشم بیان کرد: آیین تشییع پیکر ۲ شهید نیز ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روز چهارشنبه از محل مسجد امام حسن (ع) تا مسجد جامع اهل سنت رمکان برگزار می شود و پس از نماز مغرب جهت برگزاری آیینی به مهدیه قشم انتقال می یابد.
او اضافه کرد: ساعت ۱۸ روز پنجشنبه نیز آیین تشییع و تدفین این ۲ شهید گمنام از مصلی امام علی (ع) تا شهرک امام حسن (ع) روستای طولا برگزار می شود.
نصری عنوان کرد: شهدا با گذشتن از برترین دارایی های خود موجب سربلندی امروز کشور شدند و آغشته شدن فضای امروز جامعه با یاد و نام آنها یک ضرورت است.
وی گفت: شهدا با اخلاص در راه حق گام برداشتند و استفاده از برکت و معنویت وجود آنها برای مردم و به ویژه مسوولان جهت تجدید پیمان با آرمان ها و پاسداشت از خودگذشتگی آنها فرصتی مغتنم می باشد و در این راستا همه مجموعه ها باید با همه امکانات برای برگزاری آیین تشییع و تدفین شهدای گمنام همکاری کنند.

 

شهید

 

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.