فرماندار قشم : ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم است

فرماندار شهرستان قشم بیان داشت : امسال با توجه به تحولات منطقه و موقیعت جهانی کشور ، حضور مردم و دانش‎آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان از حساسیت خاصی برخوردار است.

عزت کمال زاده افزود : حضور مردم و دانش‎آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال نقطه عطفی در تاریخ ایران، به ویژه نقطه امیدی برای مردم مظلوم و ستمدیده که درگیر جنگ با داعش و تکفیری‎ها هستند، خواهد بود.

کمال زاده تصریح کرد: این راهپیمایی نه تنها نقش بازدارنده در مقابل تهدیدات دشمن را خواهد داشت بلکه اقتدار ملی ایران را به نمایش می‎گذارد.

وی با بیان اینکه روز ۱۳ آبان ماه مختص دانش آموزان نیست افزود: روز ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار است و باید همه اقشار جامعه در این روز حضور پررنگی داشته و دشمن را ناامید کنند.

فرماندار قشم اظهار داشت: اگر امروز عزت، سربلندی، افتخار و پیروزی برای ایران اسلامی در بین جهانیان وجود دارد، مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و خانواده های آنهاست و این را هیچ وقت نباید فراموش کرد.

کمال زاده افزود: تا ظلم هست مبارزه با ظلم وجود دارد، این جزئی از دین است، خط سرخ شهادت است، فلسفه وجودی ما در خصوص مبارزه با ظلم راه امام حسین(ع) و یارانش است.

وی با اشاره به اینکه وظیفه مسئولان و مردم حفظ وحدت، همدلی، و پیروی از دستورات ولی‌فقیه و اجرا فرامین رهبر معظم انقلاب است، افزود: ۱۳ آبان همیشه با شکوه بوده و پیام‌هایی دارد، وحدت و دستورپذیری از رهبری که در رأس قرار دارد، مبارزه با ظلم و استکبار از پیام‌های این روز با شکوه است.

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.