فرماندار قشم : ۵۱ پروژه در ایام دهه فجر در شهرستان قشم افتتاح می شود

 

 

فرماندار قشم :  ۵۱ پروژه در ایام دهه فجر در شهرستان قشم افتتاح می شود

 

فرماندار شهرستان قشم گفت : ۵۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در حوزه بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش ، راه و شهرسازی ، مخابرات ، عمران روستایی و شهری و سایر طرح ها در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.
عزت کمال زاده با اشاره به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در شهرستان قشم ادامه داد: در دهه فجرامسال، برنامه های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در نظر گرفته شده و همچنین افتتاح پروژه‌های مختلف عمرانی که در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان تاثیر بسزایی دارد، در دست اقدام خواهد بود.

فرماندار قشم بر تبیین دلایل و اهداف اصلی شکل‌گیری انقلاب اسلامی در ایام‌الله دهه فجر تاکید کرد و افزود : جوانان و نوجوانان ما قبل از انقلاب را درک نکرده‌اند و اکثریت آنها حتی دوران دفاع مقدس را نیز به صورت کامل نشناخته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: امروز با وجود بسیاری از مشکلاتی که در جهان به ویژه کشورهای منطقه وجود دارد خدا را شاکریم که ایران اسلامی به برکت انقلاب از ثبات و امنیت کامل برخوردار است.

کمال زاده با بیان اینکه در برنامه‌های دهه فجر امسال باید به دو حوزه مهم توجه شود، اظهار داشت : تلاش‌ها و سیاست‌های اصلی نظام و توفیقات و پیروزی که در مذاکرات هسته‌ای به عنوان یک دستاورد ارزشمند به وجود آمده باید در برنامه‌های دهه فجر مورد توجه قرار بگیرد.

وی گفت : انتخابات‌ پیش رو نیز از دیگر مسائل مهمی است که برگزاری پرشور مراسم دهه مبارک فجر می تواند در برگزاری هر چه بهتر انتخابات نیز تاثیرگزار باشد.

کمال زاده با اشاره به پروژه‌های مختلفی که در دهه فجر امسال توسط دستگاه‌های مختلف در شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد ، تصریح کرد: افتتاح‌ها پروژه ها باید واقعی باشد تا بتوانیم اعتماد دولت و ملت را احیاء کنیم.
فرماندار قشم تاکید کرد: نمود همراهی و همدلی مردم با انقلاب در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه متجلی می شود و مردم این خطه همچون سال های قبل در این زمینه زبانزد خواهند بود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.